Industriële de Controleplc van Ce 24VDC Coolmay in Verwerkende industrie
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | CX3G-16MT-485/485 |
| MOQ: | 2 eenheden |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 PCs per Maand |
PLC van de Coolmay Industriële Controle
,24VDC industriële Controleplc
,coolmay plc
Industriële de Controleplc van Ce 24VDC Coolmay in Verwerkende industrie
Industriële Controleplc 24VDC DIN het Protocolrs485 RS232 Geïntegreerde Controlemechanismen van Modbus Rtu van de Spoorgroef
Controlemechanismen van de Coolmay omvatten de Programmeerbare Logica (PLCs) hoofdzakelijk drie reeksen: CX3G, FX3GC, L02-REEKS. CX3G-16M is kleinste PLC onder alle producten. Het past militair-rangspaander, snellere werkende snelheid en sterke antijammingcapability toe. De input en de output passen opto-isolator toe.
Eigenschappen
- De steunen onderbreken, lineaire booginterpolatie
- PID auto-stemt
- 32K programmacapaciteit
- 32K vasthoudend register
Specificaties
| Afmeting | 85*90*36mm |
| Knipselgrootte | 77*99mm |
| Installatie | Vast gateninstallatie en DIN-Spoor (35mm) |
| I/O niveau |
De input en de output van NPN (kan PNP aanpassen) |
| Digitale I/O | 8DI/8DO |
| Typen | Transistor |
| Hoge snelheid het tellen |
Enige fase 6 kanaal 60KHz |
| Hoge snelheidsimpuls | 8 kanalen 10KHz |
| Gebrek |
1 minitype B die USB haven, 1 RS232-programmeringshaven programmeren (De Interfaceterminal is muis vrouwelijke haven met 8 gaten), 2 RS485-COM-poorten |
| Software | Compatibel systeem met de WERKEN 2 |
Verpakking en het Verschepen
- Levertijd: 3 dagen voor steekproeven, 30~60 dagen voor bulkorder.
- Verpakking: standaard de uitvoerkarton 5 lagen
- Het verschepen: DHL/UPS FedEx/EMS…
OEM & ODM
- MOQ is 200 eenheden.
Bedrading
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Dgood product!