24VDC ladder de Mededeling van het ControlemechanismeEthernet RS485 van de Programmeringslogica
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | CX3G-64MR-485/485 |
| MOQ: | 2 eenheden |
| Prijs: | US$119~399 per unit |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 PCs per Maand |
24VDC programmerend Logicacontrolemechanisme
,RS485 programmerend Logicacontrolemechanisme
,24VDC industriële automatiseringsplc
24VDC ladder de Mededeling van het ControlemechanismeEthernet RS485 van de Programmeringslogica
De industriële Controleplc Ladder van de het Controlemechanisme24vdc Input van de Programmeringslogica Mededeling van Ethernet RS485
Een PROGRAMMEERBAAR LOGICAcontrolemechanisme (PLC) is een industrieel die systeem van de computercontrole dat onophoudelijk de staat van invoerapparaten controleert en besluiten op een douaneprogramma worden gebaseerd om de staat van uitvoerapparaten te controleren neemt.
Coolmayplc gebruikt ladder langege. De ladderlogica is grafische programmeertaal. Aanvankelijk geprogrammeerd met eenvoudige contacten die het openen en het sluiten van relais simuleerden, Ladderlogica is de programmering uitgebreid om dergelijke functies te omvatten zoals tellers, tijdopnemers, verschuivingsregisters, en wiskundeverrichtingen.
Specificaties
| Model | CX3G-64MR-485/485 |
| Afmeting | 290*90*36mm |
| Knipselgrootte | 282*99mm |
| Installatie | Vast gateninstallatie en DIN-Spoor (35mm) |
| Digitale I/O | 32DI/32DO |
| Typen | Relais |
| Gebrek |
1 minitype B die USB haven, 1 RS232-programmeringshaven programmeren (De Interfaceterminal is muis vrouwelijke haven met 8 gaten), 2 RS485-COM-poorten |
| Software | Compatibel systeem met de WERKEN 2 |
![]()
Eigenschappen
- Hoogst integratie. Coolmayplc integreerde DI/DO, AI/AO, Ethernet-functie, mededeling in één klein apparaat.
- Komt met 2 PLC programmeringshavens: De minitypeb usb haven (de snelheid van het lezen en het downloaden is meer sneller) en RS 232 (8-gat muis hoofd vrouwelijke zetel), hebben normaal 2 havens van RS 485, beide RS 232 en KUNNEN zijn facultatief.
- Steun speciale encryptie. Het plaatsen van 12345678 als wachtwoord kan de gegevens worden gelezen grondig verhinderen. (Aandacht: Encryptie de met 8 bits van het steunen slechts wachtwoord)
- 32K stappen van programmacapaciteit, 32K macht-ontbroken bedrijfsregisters
- Steun het onderbreken, lineaire arcinterpolation en PID auto-stemt.
- Gebruik 5.0mm hoogte pluggable terminals voor gemakkelijke bedrading, en het spoor van gebruiksdln (brede 35mm) en het opzettende gaten forinstalling.
- Compatibel systeem met FX3G/FX2UFX3S-reeksplc, verrichtingssnelheid sneller.
Verpakking en het Verschepen
- Levertijd: 3 dagen voor steekproeven, 30~60 dagen voor bulkorder.
- Verpakking: standaard de uitvoerkarton 5 lagen
- Het verschepen: DHL/UPS FedEx/EMS, etc….
OEM & ODM
MOQ is 200 eenheden. Meer details, gelieve ons persoonlijk te contacteren.
Bedrading met Coolmay-MT HMI
![]()
-
Dgood product!