24VDC επικοινωνία Ethernet RS485 ελεγκτών λογικής προγραμματισμού σκαλών
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | CX3G-64MR-485/485 |
| MOQ: | 2 μονάδες |
| Τιμή: | US$119~399 per unit |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 PC το μήνα |
24VDC προγραμματίζοντας ελεγκτής λογικής
,RS485 προγραμματίζοντας ελεγκτής λογικής
,24VDC βιομηχανικό PLC αυτοματοποίησης
24VDC επικοινωνία Ethernet RS485 ελεγκτών λογικής προγραμματισμού σκαλών
Βιομηχανική επικοινωνία Ethernet RS485 εισαγωγής ελεγκτών 24VDC λογικής προγραμματισμού σκαλών PLC ελέγχου
Ένας ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΗΜΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ (PLC) είναι ένα βιομηχανικό σύστημα ελέγχου υπολογιστών που ελέγχει συνεχώς την κατάσταση των συσκευών εισαγωγής και καθιστά τις αποφάσεις βασισμένες σε ένα πρόγραμμα συνήθειας για να ελεγχθεί η κατάσταση των συσκευών παραγωγής.
Το PLC Coolmay χρησιμοποιεί τη σκάλα langege. Η λογική σκαλών είναι γραφική γλώσσα προγραμματισμού. Αρχικά προγραμματισμένος με τις απλές επαφές που μιμήθηκαν το άνοιγμα και το κλείσιμο των ηλεκτρονόμων, ο προγραμματισμός λογικής σκαλών έχει επεκταθεί για να περιλάβει τέτοιες λειτουργίες όπως τους μετρητές, τα χρονόμετρα, τους καταλόγους μετατόπισης, και math τις διαδικασίες.
Προδιαγραφές
| Πρότυπο | CX3G-64MR-485/485 |
| Διάσταση | 290*90*36mm |
| Μέγεθος διακοπής | 282*99mm |
| Εγκατάσταση | Σταθερές εγκατάσταση και DIN-ράγα τρυπών (35mm) |
| Ψηφιακό I/O | 32DI/32DO |
| Δακτυλογραφεί | Ηλεκτρονόμος |
| Προεπιλογή |
1 μίνι λιμένας προγραμματισμού τύπων Β USB, 1 λιμένας προγραμματισμού RS232 (Το τερματικό διεπαφών είναι θηλυκός λιμένας ποντικιών με 8 τρύπες), 2 λιμένες COM RS485 |
| Λογισμικό | Συμβατό σύστημα με τις ΕΡΓΑΣΙΕΣ 2 |
![]()
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
- Ιδιαίτερα ολοκλήρωση. Το PLC Coolmay ενσωμάτωσε DI/DO, AI/AO, λειτουργία Ethernet, επικοινωνία σε μια μικρή συσκευή.
- Έρχεται με 2 λιμένες προγραμματισμού PLC: Ο μίνι λιμένας typeB usb (η ταχύτητα της ανάγνωσης και της μεταφόρτωσης είναι περισσότερη γρηγορότερη) και RS 232 (επικεφαλής θηλυκό κάθισμα ποντικιών 8-τρυπών), έχουν κανονικά 2 λιμένες RS 485, και τα δύο RS 232 και ΜΠΟΡΟΎΝ είναι προαιρετικοί.
- Ειδική κρυπτογράφηση υποστήριξης. Η ρύθμιση 12345678 ως κωδικός πρόσβασης μπορεί λεπτομερώς να αποτρέψει τα στοιχεία από την ανάγνωση. (Προσοχή: Μόνο οκτάμπιτη κρυπτογράφηση κωδικού πρόσβασης υποστηρίξεων)
- 32K βήματα της ικανότητας προγράμματος, 32K δύναμη-αποτυχημένο κρατώντας τους καταλόγους
- Διακοπή υποστήριξης, γραμμικό arcinterpolation και αυτόματος-συντονισμός PID.
- Χρήση 5.0mm pluggable τερματικά πισσών για την εύκολη καλωδίωση, και ράγα DlN χρήσης (35mm ευρέα) και τοποθετώντας τρυπών.
- Συμβατό σύστημα με το PLC σειράς FX3G/FX2UFX3S, ταχύτητα λειτουργίας γρηγορότερα.
Συσκευασία και ναυτιλία
- Χρονική ανοχή: 3 ημέρες για τα δείγματα, 30~60 ημέρες για τη μαζική διαταγή.
- Συσκευασία: τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο εξαγωγής 5 στρώματα
- Ναυτιλία: DHL UPS FedEx/EMS, κ.λπ….
COEM & ODM
MOQ είναι 200 μονάδες. Περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλώ μας έρχονται σε επαφή με προσωπικά.
Καλωδίωση με την ΑΜ HMI Coolmay
![]()
-
Dgood product!