Βιομηχανικό PLC ελέγχου CE 24VDC Coolmay στη βιομηχανία κατασκευής
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | CX3G-16MT-485/485 |
| MOQ: | 2 μονάδες |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 PC το μήνα |
Βιομηχανικό PLC ελέγχου Coolmay
,24VDC βιομηχανικό PLC ελέγχου
,coolmay PLC
Βιομηχανικό PLC ελέγχου CE 24VDC Coolmay στη βιομηχανία κατασκευής
Βιομηχανικοί ενσωματωμένοι RS232 ελεγκτές πρωτοκόλλου RS485 Modbus Rtu αυλακώσεων ραγών PLC 24VDC DIN ελέγχου
Οι προγραμματίσημοι ελεγκτές λογικής Coolmay (PLCs) κυρίως περιλαμβάνουν τρεις σειρές: CX3G, FX3GC, ΣΕΙΡΆ L02. CX3G-16M είναι το μικρότερο PLC μεταξύ όλων των προϊόντων. Εφαρμόζει το τσιπ στρατιωτικός-βαθμού, τη γρηγορότερη λειτουργούσα ταχύτητα και το ισχυρό αντι jammingcapability. Οι εισαγωγές και τα αποτελέσματα εφαρμόζουν τον opto-μονωτή.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
- Οι υποστηρίξεις διακόπτουν, γραμμική παρεμβολή τόξων
- Αυτόματος-συντονισμός PID
- 32K ικανότητα προγράμματος
- 32K επισχετικός κατάλογος
Προδιαγραφές
| Διάσταση | 85*90*36mm |
| Μέγεθος διακοπής | 77*99mm |
| Εγκατάσταση | Σταθερές εγκατάσταση και DIN-ράγα τρυπών (35mm) |
| I/O επίπεδο |
Εισαγωγή και παραγωγή NPN (μπορεί να προσαρμόσει PNP) |
| Ψηφιακό I/O | 8DI/8DO |
| Δακτυλογραφεί | Κρυσταλλολυχνία |
| Υπολογισμός υψηλής ταχύτητας |
Ενιαία φάση 6 κανάλι 60KHz |
| Σφυγμός υψηλής ταχύτητας | 8 κανάλια 10KHz |
| Προεπιλογή |
1 μίνι λιμένας προγραμματισμού τύπων Β USB, 1 λιμένας προγραμματισμού RS232 (Το τερματικό διεπαφών είναι θηλυκός λιμένας ποντικιών με 8 τρύπες), 2 λιμένες COM RS485 |
| Λογισμικό | Συμβατό σύστημα με τις ΕΡΓΑΣΙΕΣ 2 |
Συσκευασία και ναυτιλία
- Χρονική ανοχή: 3 ημέρες για τα δείγματα, 30~60 ημέρες για τη μαζική διαταγή.
- Συσκευασία: τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο εξαγωγής 5 στρώματα
- Ναυτιλία: DHL UPS FedEx/EMS…
COEM & ODM
- MOQ είναι 200 μονάδες.
Καλωδίωση
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Dgood product!