İmalat Sanayinde CE 24VDC Coolmay Endüstriyel Kontrol PLC
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | CX3G-16MT-485/485 |
| Adedi: | 2 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100.000 adet |
Coolmay Endüstriyel Kontrol PLC
,24VDC Endüstriyel Kontrol PLC
,coolmay plc
İmalat Sanayinde CE 24VDC Coolmay Endüstriyel Kontrol PLC
Endüstriyel Kontrol PLC 24VDC DIN Ray Yuvası Modbus Rtu Protokolü RS485 RS232 Entegre Kontrolörler
Coolmay Programlanabilir Mantık Denetleyicileri (PLC'ler) esas olarak üç seriyi içerir: CX3G, FX3GC, L02 serisi.CX3G-16M, tüm ürünler arasında en küçük PLC'dir.Askeri düzeyde yonga, daha hızlı çalışma hızı ve güçlü anti sıkışma özelliği uygular.Girişler ve çıkışlar opto-izolatör uygular.
Özellikleri
- Kesme, doğrusal ark enterpolasyonunu destekler
- PID otomatik ayarlama
- 32K program kapasitesi
- 32K kalıcı kayıt
Teknik Özellikler
| Boyut | 85 * 90 * 36 mm |
| Kesim boyutu | 77 * 99 mm |
| Kurulum | Sabit delik montajı ve DIN-Ray (35mm) |
| I / O seviyesi |
NPN girişi ve çıkışı (PNP'yi özelleştirebilir) |
| Dijital G / Ç | 8DI / 8DO |
| DO tipi | Transistör |
| Yüksek hızlı sayma |
Tek fazlı 6 kanal 60KHz |
| Yüksek hızlı nabız | 8 kanal 10KHz |
| Varsayılan |
1 Mini tip B USB programlama portu, 1 RS232 programlama portu (Arabirim terminali 8 delikli fare dişi bağlantı noktasıdır), 2 RS485 COM bağlantı noktası |
| Yazılım | WORKS 2 ile uyumlu |
Paketleme ve Nakliye
- Teslim süresi: numuneler için 3 gün, toplu sipariş için 30 ~ 60 gün.
- Ambalaj: standart ihracat kartonu 5 kat
- Nakliye: DHL / UPS / FedEx / EMS…
OEM ve ODM
- MOQ 200 birimdir.
Kablolama
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Dgood product!