CE 24VDC Coolmay Industrial Control PLC w przemyśle produkcyjnym
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | CX3G-16MT-485/485 |
| MOQ: | 2 rozdziały |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Coolmay Industrial Control PLC
,24VDC Industrial Control PLC
,coolmay plc
CE 24VDC Coolmay Industrial Control PLC w przemyśle produkcyjnym
Sterowanie przemysłowe PLC 24VDC Gniazdo na szynę DIN Modbus Rtu Protokół RS485 RS232 Zintegrowane kontrolery
Sterowniki programowalne (PLC) firmy Coolmay obejmują głównie trzy serie: serie CX3G, FX3GC, L02.CX3G-16M to najmniejszy sterownik PLC spośród wszystkich produktów.Stosuje chip klasy wojskowej, szybszą prędkość roboczą i silną zdolność przeciwzakłóceniową.Na wejściach i wyjściach zastosowano optoizolator.
funkcje
- Obsługuje przerwanie, liniową interpolację łuku
- Automatyczne dostrajanie PID
- Pojemność programu 32K
- Rejestr z pamięcią 32K
Specyfikacje
| Wymiar | 85 * 90 * 36 mm |
| Rozmiar wycięcia | 77 * 99 mm |
| Instalacja | Naprawiono instalację w otworze i szynę DIN (35 mm) |
| Poziom we / wy |
Wejście i wyjście NPN (można dostosować PNP) |
| Cyfrowe I / O | 8DI / 8DO |
| Wpisz | Tranzystor |
| Szybkie liczenie |
Jednofazowy 6 kanałów 60 KHz |
| Impuls o dużej szybkości | 8 kanałów 10 kHz |
| Domyślna |
1 port USB do programowania Mini typu B, 1 port programowania RS232 (Terminal interfejsu to żeński port myszy z 8 otworami), 2 porty RS485 COM |
| Oprogramowanie | Kompatybilny z WORKS 2 |
Pakowanie i wysyłka
- Czas realizacji: 3 dni w przypadku próbek, 30 ~ 60 dni w przypadku zamówienia zbiorczego.
- Pakowanie: standardowy karton eksportowy 5 warstw
- Wysyłka: DHL / UPS / FedEx / EMS…
OEM i ODM
- MOQ to 200 jednostek.
Okablowanie
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Dgood product!