24VDC Programowanie drabinkowe Sterownik logiczny Komunikacja Ethernet RS485
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | CX3G-64MR-485/485 |
| MOQ: | 2 rozdziały |
| Cena: | US$119~399 per unit |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Sterownik logiki programowania 24VDC
,kontroler logiki programowania RS485
,automatyka przemysłowa 24VDC
24VDC Programowanie drabinkowe Sterownik logiczny Komunikacja Ethernet RS485
Sterowanie przemysłowe PLC Programowanie drabinkowe Sterownik logiczny 24VDC Wejście Ethernet Komunikacja RS485
PROGRAMOWALNY STEROWNIK LOGICZNY (PLC) to przemysłowy komputerowy system sterowania, który w sposób ciągły monitoruje stan urządzeń wejściowych i podejmuje decyzje w oparciu o niestandardowy program do sterowania stanem urządzeń wyjściowych.
Coolmay PLC używa języka drabinkowego.Logika drabinkowa to graficzny język programowania.Początkowo programowane z prostymi stykami, które symulowały otwieranie i zamykanie przekaźników, programowanie w logice drabinkowej zostało rozszerzone o takie funkcje, jak liczniki, timery, rejestry zmiany biegów i operacje matematyczne.
Specyfikacje
| Model | CX3G-64MR-485/485 |
| Wymiar | 290 * 90 * 36 mm |
| Rozmiar wycięcia | 282 * 99 mm |
| Instalacja | Naprawiono instalację w otworze i szynę DIN (35 mm) |
| Cyfrowe I / O | 32DI / 32DO |
| Wpisz | Przekaźnik |
| Domyślna |
1 port USB do programowania Mini typu B, 1 port programowania RS232 (Terminal interfejsu to żeński port myszy z 8 otworami), 2 porty RS485 COM |
| Oprogramowanie | Kompatybilny z WORKS 2 |
![]()
funkcje
- Wysoka integracja.Zintegrowany sterownik Coolmay PLC DI / DO, AI / AO, funkcja Ethernet, komunikacja w jednym małym urządzeniu.
- W zestawie 2 porty programowania PLC: port USB Mini typu B (prędkość odczytu i pobierania jest większa) i RS 232 (gniazdo żeńskie z 8-otworową głowicą myszy), zwykle ma 2 porty RS 485, zarówno RS 232, jak i CAN są opcjonalne.
- Obsługa specjalnego szyfrowania Ustawienie 12345678 jako hasła może całkowicie uniemożliwić odczyt danych. (Uwaga: obsługuje tylko 8-bitowe szyfrowanie hasła)
- 32 tys. Kroków pojemności programu, 32 tys. Rejestrów podtrzymujących w przypadku awarii zasilania
- Obsługa przerywania, liniowej arcynterpolacji i automatycznego dostrajania PID.
- Użyj wtykowych zacisków o rozstawie 5,0 mm, aby ułatwić okablowanie, a także użyj szyny DlN (szerokość 35 mm) i otworów montażowych do montażu.
- Kompatybilny ze sterownikami PLC serii FX3G / FX2UFX3S, szybsza praca.
Pakowanie i wysyłka
- Czas realizacji: 3 dni w przypadku próbek, 30 ~ 60 dni w przypadku zamówienia zbiorczego.
- Pakowanie: standardowy karton eksportowy 5 warstw
- Wysyłka: DHL / UPS / FedEx / EMS itp.
OEM i ODM
MOQ to 200 jednostek.Więcej szczegółów prosimy o kontakt osobisty.
Okablowanie z interfejsem HMI Coolmay MT
![]()
-
Dgood product!