24IO digitale Industriële Controleplc Coolmay voor Verpakkingsmachine
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | CX3G-24MR |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | usd45-usd130 per piece |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 5000pcs/month |
24IO industriële Controleplc
,Industriële Controleplc Coolmay
,coolmay plc
24 Digitale Industriële de Controleplc Coolmay van IO voor Verpakkingsmachine
24 Digitale Programmeerbare Industriële de Controleplc van IO voor Verpakkingsmachine
Model: CX3G-24M
Digitale Input: 12
Digitale Output: 12 (Relais of transistoroutput)
gebrek 6 kanalen 1 tellende input van de fase60khz hoge snelheid
gebrek 8 kanaliseert de output van de hoge snelheidsimpuls (4*100khz+4*10khz) als transistor.
de haven van Com van 1rs232 +2rs485
* pwm, kan analoge enz. worden aangepast.
| Model | CX3G-24MR/24MT/24MRT |
| Afmeting | 130*90*36mm |
| Knipselgrootte | 122*99mm |
| Installatie | Vast gateninstallatie en DIN-Spoor (35mm) |
| Eigenschappen |
De steun onderbreekt, lineaire booginterpolatie, PID auto-stemt. 32K programmacapaciteit, het vasthoudende register van 32K |
| I/O niveau |
Input: Passieve NPN, openbare geïsoleerde terminal Transistoroutput: NPN | Relaisoutput: Normaal open droog contact |
| Digitale I/O | 16DI/16DO |
| Typen |
Relais (M.) output: maximum lading 5A |
| Hoge snelheid het tellen |
Enige fase 6 kanaal 60KHz, of 2 ab 60KHz + 1 ab 10KHz, of 2 ABZ 60KHz + 1 ab-fase 10 KHz |
| Hoge snelheidsimpuls | 8 kanalen, y0-Y3 is 100KHz, is Y4-Y7 10KHz |
| Hoge snelheid die + hoge snelheidsimpuls tellen < 480KHz=""> | |
| Analoge I/O | 2AI |
| AI type | 4-20mA (Ander type zoals E/E_/K/K_/S/S_/T/T_/J/J_-thermokoppel/PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/0~10V/0~5V/0-20mA/-5V~5V/-10V~10V kan ook worden gemaakt) |
| AO type | 0 |
| Gebrek |
1 minitype B die USB haven, 1 RS232-programmeringshaven programmeren (De Interfaceterminal is muis vrouwelijke haven met 8 gaten), 2 RS485-COM-poorten |
| Software | Compatibel systeem met de WERKEN 2 |
Eigenschappen
2. Hoogst geïntegreerd. Tot 40DI/40DO, kan degenen van /mixed van het transistorrelais zijn;
Tot 16AD (temperatuur huidig voltage) 8DA (huidig facultatief voltage).
3. Twee PLC programmeringshaven: Mini Type B USB (met snellere lezingssnelheid) en RS232 (het hoofdwijfje van de 8 gatenmuis)
Hoogstens 2 RS485 of 1 RS232+1RS485 facultatief facultatief /CAN.
4. De het veelvoudige Hoge snelheid tellen en Hoge snelheid die van de hoge snelheidsimpuls normaal enige fase of dubbele fase 5 100KHz, 1 20KHz tellen
kanaalkanaal of dubbele fase 2 kanaal 60KHZ, 1 kanaal 10KHZ;
hoge snelheidsimpuls normaal 8 kanaliseert, is y0-Y3 100KHz, is Y4-Y7 10KHz.
5. 32K de capaciteit van het stappenprogramma, 32K-registers van greep wanneer de macht weg, steun, lineaire & cirkelinterpolatie, PID onderbreekt
en zelf-justing.
6. Speciale encryptie. Vastgesteld wachtwoord als 12345678 om lezingsgegevens grondig te verhinderen
7. Meer specificaties kunnen worden aangepast
Digitale Bedrading:
![]()
Analogon die telegraferen:
![]()
Installatie:
![]()
-
Dgood product!