24IO Digital Industrial Control PLC Coolmay do maszyny pakującej
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | CX3G-24MR |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | usd45-usd130 per piece |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 5000 sztuk / miesiąc |
24IO Industrial Control PLC
,Industrial Control PLC Coolmay
,plc coolmay
24 IO Digital Industrial Control PLC Coolmay do maszyny pakującej
24 IO Cyfrowy programowalny sterownik przemysłowy PLC do maszyny pakującej
Modelu: CX3G-24M
Wejście cyfrowe: 12
Wyjście cyfrowe: 12 (wyjście przekaźnikowe lub tranzystorowe)
Domyślnie 6 kanałów 1-fazowe wejście zliczające o wysokiej prędkości 60 kHz
Domyślne 8-kanałowe szybkie wyjście impulsowe (4*100 khz + 4*10 khz), jeśli tranzystor.
1rs232 + 2rs485 port com
* PWM, analogowe itp. można dostosować.
| Model | CX3G-24MR / 24MT / 24MRT |
| Wymiar | 130 * 90 * 36 mm |
| Rozmiar wycięcia | 122 * 99 mm |
| Instalacja | Naprawiono instalację w otworze i szynę DIN (35 mm) |
| funkcje |
Obsługa przerwania, liniowa interpolacja łuku, automatyczne dostrajanie PID. Pojemność programu 32K, rejestr trwały 32K |
| Poziom we / wy |
Wejście: pasywne NPN, izolowany terminal publiczny Wyjście tranzystorowe: NPN |Wyjście przekaźnikowe: normalnie otwarty styk bezpotencjałowy |
| Cyfrowe I / O | 16DI / 16DO |
| Wpisz |
Wyjście przekaźnikowe (MR): maksymalne obciążenie 5A |
| Szybkie liczenie |
Jednofazowe 6 kanałów 60 KHz lub 2 AB 60 KHz + 1 AB 10 KHz, lub 2 ABZ 60 KHz + 1 AB faza 10 KHz |
| Impuls o dużej szybkości | 8 kanałów, Y0-Y3 to 100 KHz, Y4-Y7 to 10 KHz |
| Szybkie liczenie + szybki impuls <480 KHz | |
| Analogowe we / wy | 2AI |
| Typ AI | 4-20mA (inny typ, taki jak E / E_ / K / K_ / S / S_ / T / T_ / J / J_ termopara / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / 0 ~ 10 V / 0 ~ 5 V / 0-20 mA / Można również wykonać -5V ~ 5V / -10V ~ 10V) |
| Typ AO | 0 |
| Domyślna |
1 port USB do programowania Mini typu B, 1 port programowania RS232 (Terminal interfejsu to żeński port myszy z 8 otworami), 2 porty RS485 COM |
| Oprogramowanie | Kompatybilny z WORKS 2 |
funkcje
2. Wysoce zintegrowany.Do 40DI/40DO, DO może być tranzystorem/przekaźnikiem/mieszanym;
Do 16AD (napięcie prądu temperatury) 8DA (opcjonalnie napięcie prądu).
3. Dwa porty programowania PLC: Mini USB typu B (z większą prędkością odczytu) i RS232 (8-otworowa głowica myszy)
Maksymalnie 2 RS485 lub 1 RS232+1RS485 opcjonalnie / CAN opcjonalnie.
4. wielokrotne zliczania dużą prędkością i wysoką szybkość zliczania impulsów o dużej szybkości zazwyczaj jednofazowym lub dwufazowym 5 100kHz 1 20 kHz
kanał kanałowy lub dwufazowy 2 kanał 60 KHZ, 1 kanał 10 KHZ;
wysoka szybkość tętna zwykle 8 kanałów, Y0, Y3 oznacza 100kHz Y4-Y7 jest 10 kHz.
5. 32K kroki pojemność programu, 32K rejestrach trzymać po wyłączeniu zasilania, obsługa przerwań, liniowe i interpolacja kołowa, PID
i samoregulujące się.
6. Specjalne szyfrowanie.Ustaw hasło jako 12345678, aby zapobiec dokładnemu odczytaniu danych
7. Więcej specyfikacji można dostosować
Okablowanie cyfrowe:
![]()
Okablowanie analogowe:
![]()
Instalacja:
![]()
-
Dgood product!