24IO ψηφιακό βιομηχανικό PLC Coolmay ελέγχου για τη μηχανή συσκευασίας
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | CX3G-24MR |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | usd45-usd130 per piece |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000pcs/month |
24IO βιομηχανικό PLC ελέγχου
,Βιομηχανικό PLC Coolmay ελέγχου
,PLC coolmay
24 ψηφιακό βιομηχανικό PLC Coolmay ελέγχου IO για τη μηχανή συσκευασίας
24 ψηφιακό προγραμματίσημο βιομηχανικό PLC ελέγχου IO για τη μηχανή συσκευασίας
Πρότυπο: CX3G-24M
Ψηφιακή εισαγωγή: 12
Ψηφιακή παραγωγή: 12 (παραγωγή ηλεκτρονόμων ή κρυσταλλολυχνιών)
προεπιλογή 6 κανάλια 1 μετρώντας εισαγωγή υψηλής ταχύτητας φάσης 60khz
η προεπιλογή 8 διοχετεύει την παραγωγή σφυγμού υψηλής ταχύτητας (4*100khz+4*10khz) εάν κρυσταλλολυχνία.
λιμένας COM 1rs232 +2rs485
* pwm, αναλογικό κ.λπ. μπορεί να προσαρμοστεί.
| Πρότυπο | CX3G-24MR/24MT/24MRT |
| Διάσταση | 130*90*36mm |
| Μέγεθος διακοπής | 122*99mm |
| Εγκατάσταση | Σταθερές εγκατάσταση και DIN-ράγα τρυπών (35mm) |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα |
Η υποστήριξη διακόπτει, γραμμική παρεμβολή τόξων, αυτόματος-συντονισμός PID. 32K ικανότητα προγράμματος, επισχετικός κατάλογος 32K |
| I/O επίπεδο |
Εισαγωγή: Παθητικό NPN, δημόσιο τερματικό που απομονώνεται Παραγωγή κρυσταλλολυχνιών: NPN | Παραγωγή ηλεκτρονόμων: Κανονικά ανοικτή ξηρά επαφή |
| Ψηφιακό I/O | 16DI/16DO |
| Δακτυλογραφεί |
Παραγωγή ηλεκτρονόμων (ο Κ.): ανώτατο φορτίο 5A |
| Υπολογισμός υψηλής ταχύτητας |
Ενιαία φάση 6 κανάλι 60KHz, ή 2 αβ 60KHz + 1 αβ 10KHz, ή 2 ABZ 60KHz + 1 φάση 10 αβ KHz |
| Σφυγμός υψηλής ταχύτητας | 8 κανάλια, y0-Y3 είναι 100KHz, Y4-Y7 είναι 10KHz |
| Μεγάλη ταχύτητα που μετρά + μεγάλος σφυγμός < 480KHz=""> | |
| Αναλογικό I/O | 2AI |
| Τύπος AI | 4-20mA (άλλος τύπος όπως το θερμοηλεκτρικό ζεύγος E/E_/K/K_/S/S_/T/T_/J/J_/PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/0~10V/0~5V/0-20mA/-5V~5V/-10V~10V μπορεί επίσης να γίνει) |
| Τύπος AO | 0 |
| Προεπιλογή |
1 μίνι λιμένας προγραμματισμού τύπων Β USB, 1 λιμένας προγραμματισμού RS232 (Το τερματικό διεπαφών είναι θηλυκός λιμένας ποντικιών με 8 τρύπες), 2 λιμένες COM RS485 |
| Λογισμικό | Συμβατό σύστημα με τις ΕΡΓΑΣΙΕΣ 2 |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
2. Ιδιαίτερα ενσωματωμένος. Μέχρι 40DI/40DO, μπορεί να είναι αυτοί του /mixed ηλεκτρονόμων κρυσταλλολυχνιών
Μέχρι 16AD (τρέχουσα τάση θερμοκρασίας) 8DA (τρέχουσα τάση προαιρετική).
3. Λιμένας προγραμματισμού δύο PLC: Μίνι τύπος Β USB (με τη γρηγορότερη ταχύτητα ανάγνωσης) και RS232 (επικεφαλής θηλυκό ποντικιών 8 τρυπών)
Το πολύ-πολύ 2 RS485 ή 1 RS232+1RS485 το προαιρετικό /CAN προαιρετικό.
4. Πολλαπλάσιοι υπολογισμός υψηλής ταχύτητας και υψηλή ταχύτητα σφυγμού υψηλής ταχύτητας που μετρούν την κανονικά ενιαία φάση ή τη διπλή φάση 5 100KHz, 1 20KHz
κανάλι ή διπλή φάση 2 κανάλι 60KHZ, 1 κανάλι 10KHZ καναλιών
ο σφυγμός κανονικά 8 υψηλής ταχύτητας διοχετεύει, y0-Y3 είναι 100KHz, Y4-Y7 είναι 10KHz.
5. 32K ικανότητα προγράμματος βημάτων, κατάλογοι 32K της λαβής επάνω όταν διακόπτει η δύναμη μακριά, υποστήριξη, γραμμική & κυκλική παρεμβολή, PID
και μόνος-justing.
6. Ειδική κρυπτογράφηση. Καθορισμένος κωδικός πρόσβασης ως 12345678 για να αποτρέψει τα στοιχεία ανάγνωσης λεπτομερώς
7. Περισσότερες προδιαγραφές μπορούν να προσαρμοστούν
Ψηφιακή καλωδίωση:
![]()
Ανάλογο που συνδέει με καλώδιο:
![]()
Εγκατάσταση:
![]()
-
Dgood product!