Paketleme Makinesi için 24IO Dijital Endüstriyel Kontrol PLC Coolmay
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | CX3G-24MR |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | usd45-usd130 per piece |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 5000pcs / ay |
24IO Endüstriyel Kontrol PLC
,Endüstriyel Kontrol PLC Coolmay
,plc coolmay
Paketleme Makinası için 24 IO Dijital Endüstriyel Kontrol PLC Coolmay
Paketleme Makinesi için 24 IO Dijital Programlanabilir Endüstriyel Kontrol PLC'si
Modeli: CX3G-24M
Dijital Giriş: 12
Dijital Çıkış: 12 (Röle veya transistör çıkışı)
varsayılan 6 kanal 1 faz 60khz yüksek hızlı sayma girişi
transistör varsa varsayılan 8 kanal yüksek hızlı darbe çıkışı (4*100khz+4*10khz).
1rs232 + 2rs485 com bağlantı noktası
* pwm , analog vb özelleştirilebilir.
| Modeli | CX3G-24MR / 24MT / 24MRT |
| Boyut | 130 * 90 * 36 mm |
| Kesim boyutu | 122 * 99 mm |
| Kurulum | Sabit delik montajı ve DIN-Ray (35mm) |
| Özellikleri |
Kesmeyi, doğrusal ark enterpolasyonunu, PID otomatik ayarlamayı destekleyin. 32K program kapasitesi, 32K kalıcı yazmaç |
| I / O seviyesi |
Giriş: Pasif NPN, halka açık terminal izole Transistör çıkışı: NPN |Röle çıkışı: Normalde açık kuru kontak |
| Dijital G / Ç | 16DI / 16DO |
| DO tipi |
Röle (MR) çıkışı: maksimum yük 5A |
| Yüksek hızlı sayma |
Tek fazlı 6 kanal 60KHz veya 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz, veya 2 ABZ 60KHz + 1 AB fazı 10 KHz |
| Yüksek hızlı nabız | 8 kanal, Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz'dir |
| Yüksek hızlı sayma + yüksek hızlı darbe <480KHz | |
| Analog G / Ç | 2AI |
| AI türü | 4-20mA (E / E_ / K / K_ / S / S_ / T / T_ / J / J_ termokupl / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / 0 ~ 10V / 0 ~ 5V / 0-20mA / -5V ~ 5V / -10V ~ 10V de yapılabilir) |
| AO türü | 0 |
| Varsayılan |
1 Mini tip B USB programlama portu, 1 RS232 programlama portu (Arabirim terminali 8 delikli fare dişi bağlantı noktasıdır), 2 RS485 COM bağlantı noktası |
| Yazılım | WORKS 2 ile uyumlu |
Özellikleri
2. Son derece entegre.40DI/40DO'ya kadar DO, transistör/röle/karışık olanlar olabilir;
16AD'ye kadar (sıcaklık akımı voltajı) 8DA (akım voltajı isteğe bağlı).
3. İki PLC programlama portu: Mini B Tipi USB (daha hızlı okuma hızı ile) ve RS232 (8 delikli fare kafası dişi)
En fazla 2 RS485 veya 1 RS232+1RS485 opsiyonel /CAN opsiyonel.
4. Çoklu Yüksek hızlı sayma ve yüksek hızlı darbe Yüksek hızlı sayma normalde tek fazlı veya çift fazlı 5 100KHz, 1 20KHz
kanal kanalı veya çift fazlı 2 kanal 60KHZ, 1 kanal 10KHZ;
yüksek hızlı darbe normalde 8 kanal, Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz.
5. 32K adım program kapasitesi, güç kapalıyken 32K bekleme kaydı, kesme desteği, doğrusal ve dairesel enterpolasyon, PID
ve kendini ayarlayan.
6. Özel şifreleme.Verilerin tamamen okunmasını önlemek için şifreyi 12345678 olarak ayarlayın
7. Daha fazla özellik özelleştirilebilir
Dijital Kablolama:
![]()
Analog Kablolama:
![]()
Kurulum:
![]()
-
Dgood product!