Panel sterowania Coolmay MT6037H HMI Mały rozmiar 3,5-calowy ekran dotykowy TFT
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | MT6037H |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T / T, Paypal, Western Union, karta kredytowa |
| Możliwość zaopatrzenia: | 1500 szt na tydzień |
Mały panel sterowania HMI
,3
,5-calowy panel sterowania HMI
Coolmay MT6037H mały panel sterowania HMI 3,5" ekran dotykowy TFT
Pakiet będzie zawierał
* 1 zestaw urządzenia (domyślnie szary kolor) i kabli
* Oprogramowanie i instrukcje są bezpłatne.Są one dostępne na naszej stronie internetowej lub prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania linków do pobrania.
Notatka:
(1) Urządzenie zawiera funkcje poniżej
- Kolorowy ekran dotykowy 3,5 cala
- Port RS232, RS485
- Obsługuje modbus, wolny port i wspólny protokół komunikacyjny PLC
(2) 1 zestaw kabli jest bezpłatny.Dodatkowe kable prosimy zamawiać w naszym sklepie.
Specyfikacje MT6037H
| Wymiar | 88*88*25mm |
| Rozmiar wycięcia | 72*72mm |
| Rozmiar wyświetlacza | 73*56mm |
| Waga (kg) | Ok.0,3 kg |
| Wyświetlacz | 3,5-calowy wyświetlacz TFT |
| Rezolucja(piksele) | 320*240 |
| Jasność | 300cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Czas podświetlenia | 60 000 godz |
| Kolor wyświetlacza | 65536 prawdziwych kolorów |
| Typ dotykowy | 4-przewodowy panel rezystancyjny |
| ROM | 128 MB |
| Baran | 64 MB |
| procesor | Rdzeń ARM9 400 MHz |
| System operacyjny | WINCE 5.0 |
| Port USB | USB 2.0×1 (port USB i można go podłączyć do zewnętrznej pamięci flash USB, myszy itp.) |
| Pobierz port | Tak (kabel z portem męskim Mini typu B do pobierania programu) |
| Port Ethernet | Opcjonalny |
| Port COM | 1 RS232 i 1 RS485 |
| Protokół | Obsługa MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC; |
| Audio | Opcjonalny |
| Kalendarz | TAk |
| Napięcie wejściowe | Domyślnie jako DC12~24±10%V |
| Konsumpcja | 100mA*24V |
| Klasa ochrony | IP65 (panel przedni) |
| Temperatura | Środowisko otoczenia: 0 ~ 50 ℃ |Środowisko przechowywania: -20 ~ 70 ℃ |
| Wilgotność | 20%~90% wilgotności względnej |
| Orzecznictwo | CE |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do programowania CoolMay HMI |
![]()
-
Dgood product!