Μικρό μέγεθος 3,5 πίνακα ελέγχου Coolmay MT6037H HMI» οθόνη αφής TFT
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | MT6037H |
| MOQ: | 1 ΜΟΝΑΔΑ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1500 PC την εβδομάδα |
Μικρός πίνακας ελέγχου μεγέθους HMI
,3.5» πίνακας ελέγχου HMI
,Μικρή HMI επιτροπή Coolmay
Μικρός πίνακας ελέγχου 3,5 μεγέθους HMI Coolmay MT6037H» οθόνη αφής TFT
Η συσκευασία θα περιλάβει
* 1 σύνολο συσκευής (γκρίζο χρώμα ως προεπιλογή) και καλωδίων
* Το λογισμικό και τα εγχειρίδια είναι δωρεάν. Είναι διαθέσιμοι στον ιστοχώρο μας ή παρακαλώ έρχονται σε επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για μεταφορτώνουν τις συνδέσεις.
Σημείωση:
(1) η συσκευή περιλαμβάνει τις λειτουργίες κατωτέρω
- οθόνη επαφής χρώματος 3,5 ίντσας
- RS232, λιμένας RS485
- Modbus υποστήριξης, ελεύθερος λιμένας και κοινό protoco επικοινωνίας PLC
(2) 1 σύνολο καλωδίων είναι δωρεάν. Παρακαλώ διατάξτε στο κατάστημά μας για τα πρόσθετα καλώδια.
Προδιαγραφές MT6037H
| Διάσταση | 88*88*25mm |
| Μέγεθος διακοπής | 72*72mm |
| Μέγεθος επίδειξης | 73*56mm |
| Βάρος (κλ) | Περ. 0,3 κλ |
| Επίδειξη | 3.5» TFT |
| Ψήφισμα (εικονοκύτταρα) | 320*240 |
| Φωτεινότητα | 300cd/m ² |
| Αναλογία αντίθεσης | 400:1 |
| Backlight | Οδηγήσεις |
| Χρόνος Backlight | 60.000 χ |
| Χρώμα επίδειξης | 65536 αληθινά χρώματα |
| Τύπος αφής | 4-καλώδιο ανθεκτική επιτροπή |
| ROM | 128MB |
| RAM | 64MB |
| ΚΜΕ | ARM9 πυρήνας 400MHz |
| Λειτουργικό σύστημα | ΣΥΣΠΑΣΗ 5,0 |
| Λιμένας USB | USB 2.0×1 (ο λιμένας USB και μπορεί να συνδεθεί με την εξωτερικά κίνηση λάμψης USB, το ποντίκι, κ.λπ.) |
| Μεταφορτώστε το λιμένα | Ναι (μίνι καλώδιο λιμένων τύπων το Β αρσενικό για το πρόγραμμα μεταφορτώνει |
| Λιμένας Ethernet | Προαιρετικός |
| Λιμένας COM | 1 RS232 και 1 RS485 |
| Πρωτόκολλο | Υποστήριξη MODBUS, ελεύθερος λιμένας και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC |
| Ακουστικός | Προαιρετικός |
| Ημερολόγιο | Ναι |
| Τάση εισαγωγής | Προεπιλογή ως DC12~24±10%V |
| Κατανάλωση | 100mA*24V |
| Κατηγορία προστασίας | IP65 (μέτωπο - επιτροπή) |
| Θερμοκρασία | Περιβαλλοντικό περιβάλλον: 0~50℃ | Περιβάλλον αποθήκευσης: -20~70℃ |
| Υγρασία | 20%~90% RH |
| Πιστοποίηση | CE |
| Λογισμικό | Λογισμικό προγραμματισμού CoolMay HMI |
![]()
-
Dgood product!