Coolmay MT6037H HMI Kontrol Paneli Küçük Boy 3.5" TFT Dokunmatik Ekran
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | MT6037H |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Paypal, Western Union, Kredi Kartı |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 1500 adet |
Küçük Boyutlu HMI Kontrol Paneli
,3
,5" HMI Kontrol Paneli
Coolmay MT6037H küçük boyutlu HMI Kontrol Paneli 3.5" TFT dokunmatik ekran
Paket şunları içerecektir
* 1 takım cihaz (varsayılan olarak gri renk) ve kablolar
* Yazılım ve kılavuzlar ücretsizdir.Web sitemizde mevcuttur veya indirme bağlantıları için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.
Not:
(1) Cihaz aşağıdaki işlevleri içerir:
- 3.5 inç renkli dokunmatik ekran
- RS232, RS485 bağlantı noktası
- Modbus, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim protokolünü destekler
(2) 1 takım kablo ücretsizdir.İlave kablolar için lütfen mağazamızdan sipariş verin.
MT6037H'nin Özellikleri
| Boyut | 88*88*25mm |
| kesme boyutu | 72*72mm |
| Ekran boyutu | 73*56mm |
| Ağırlık (kg) | Yaklaşık.0,3 kg |
| Görüntülemek | 3.5” TFT |
| Çözünürlük(piksel) | 320*240 |
| Parlaklık | 300cd/m² |
| Kontrast Oranı | 400:1 |
| arka ışık | LED |
| Aydınlatma süresi | 60.000 saat |
| Ekran rengi | 65536 gerçek renkler |
| Dokunmatik tip | 4 telli dirençli panel |
| ROM | 128MB |
| Veri deposu | 64 MB |
| İşlemci | ARM9 çekirdek 400MHz |
| İşletim sistemi | KAZANÇ 5.0 |
| USB girişi | USB 2.0×1 (USB bağlantı noktası ve harici USB flash sürücüye, fareye vb. bağlanabilir) |
| bağlantı noktası indir | Evet (Program indirmek için mini tip B erkek port kablosu |
| Ethernet bağlantı noktası | İsteğe bağlı |
| COM bağlantı noktası | 1 RS232 ve 1 RS485 |
| Protokol | MODBUS, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim Protokolünü destekler |
| Ses | İsteğe bağlı |
| Takvim | Evet |
| Giriş gerilimi | DC12~24±%10V olarak varsayılan |
| Tüketim | 100mA*24V |
| Koruma Sınıfı | IP65 (ön panel) |
| Sıcaklık | Ortam ortamı: 0~50℃ |Depolama ortamı: -20~70℃ |
| Nem | %20~%90 Bağıl Nem |
| sertifika | CE |
| Yazılım | CoolMay HMI programlama yazılımı |
![]()
-
Dgood product!