ODM 8MB Interface 4 van de Flitshd HMI Machine Draad Weerstand biedend Comité
| Merknaam: | COOLMAY |
| Modelnummer: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | USD 38-48 per set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 reeksen per maand |
ODM HMI Machineinterface
,8MB de Interface van de flitshd HMI Machine
,ODM hmipaneel
ODM 8MB Interface 4 van de Flitshd HMI Machine Draad Weerstand biedend Comité
4.3 het“ TFT-LEIDENE Configuratiescherm cpu met 32 bits 72mA van Backlight HMI/24V-Consumptiesteun MODBUS en Vrijhaven
| Afmeting | 134*102*36mm |
| Vertoningsgrootte | 97*56mm |
| Helderheid | 400 cd/m ² |
| Contrastverhouding | 400:01: 00 |
| Backlight | Leiden |
| Backlighttijd | 60.000 uren |
| ROM | NOCH Flits 8MB |
| RAM | 64MB |
| Cpu | cpu met 32 bits 408MHz |
| Downloadhaven | Type-c, RS232, RS485 |
| COM-poort | 1 RS232, 1 RS485 |
| Facultatief | 1 WIFI (bezet standaardrs485 haven) |
| Protocol | Steun MODBUS, vrijhaven en gemeenschappelijk PLC communicatie Protocol |
| Tijdschema | Ja |
| Inputvoltage | 1224VDC±10%<150ma> |
| Consumptie | 72mA/24V |
| Beschermingsklasse | IP65 (voorpaneel) |
| Temperatuur | Omringend milieu: 0~50℃ opslagmilieu: -20~70℃ |
| Vochtigheid | 20%~90% relatieve vochtigheid |
| Certificatie | Ce |
|
Software |
CoolMay mView HMI programmeringssoftware |
![]()
TK software van reeks de HMI toegepaste Coolmay „mView“. „mView“ is een reeks van stabiele en betrouwbare mens/machine-interface programmeringssoftware voor industriële gelegenheden. Onafhankelijk en origineel systeemontwerp, lopende die snelheid met 200%, geheugengebruik wordt verhoogd door 50% wordt verminderd.
Het steunt vele communicatie protocollen en kan met PLC meer dan 200 en controlemechanismen op de markt communiceren.
IP65 Comité beschermingsrang, 65K TFT
65K het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van 480*272 HMI
-
Dgood product!