Διεπαφή 4 μηχανών λάμψης HD HMI ODM 8MB ανθεκτική επιτροπή καλωδίων
| Επωνυμία Μάρκας: | COOLMAY |
| Αριθμός μοντέλου: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | USD 38-48 per set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 σύνολα το μήνα |
Διεπαφή μηχανών ODM HMI
,8MB διεπαφή μηχανών λάμψης HD HMI
,Επιτροπή hmi ODM
Διεπαφή 4 μηχανών λάμψης HD HMI ODM 8MB ανθεκτική επιτροπή καλωδίων
4.3» πίνακας ελέγχου τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ 72mA Backlight HMI των οδηγήσεων TFT/υποστήριξη MODBUS κατανάλωσης 24V και ελεύθερος λιμένας
| Διάσταση | 134*102*36mm |
| Μέγεθος επίδειξης | 97*56mm |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m ² |
| Αναλογία αντίθεσης | 400:01:00 |
| Backlight | Οδηγήσεις |
| Χρόνος Backlight | 60.000 ώρες |
| ROM | ΟΥΤΕ λάμψη 8MB |
| RAM | 64MB |
| ΚΜΕ | τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ 408MHz |
| Μεταφορτώστε το λιμένα | Τύπος-γ, RS232, RS485 |
| Λιμένας COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Προαιρετικός | 1 WIFI (καταλάβετε το λιμένα προεπιλογής RS485) |
| Πρωτόκολλο | Υποστήριξη MODBUS, ελεύθερος λιμένας και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC |
| Ημερολόγιο | Ναι |
| Τάση εισαγωγής | 1224VDC±10%<150ma> |
| Κατανάλωση | 72mA/24V |
| Κατηγορία προστασίας | IP65 (μέτωπο - επιτροπή) |
| Θερμοκρασία | Περιβαλλοντικό περιβάλλον: 0~50℃ περιβάλλον αποθήκευσης: -20~70℃ |
| Υγρασία | 20%~90% RH |
| Πιστοποίηση | CE |
|
Λογισμικό |
Λογισμικό προγραμματισμού CoolMay mView HMI |
![]()
TK εφαρμοσμένο λογισμικό Coolmay σειράς HMI «mView». «mView» είναι ένα σύνολο σταθερού και αξιόπιστου ανθρώπινου λογισμικού προγραμματισμού διεπαφών μηχανών για τις βιομηχανικές περιπτώσεις. Ανεξάρτητο και αρχικό σχέδιο συστημάτων, τρέχοντας ταχύτητα που αυξάνεται από 200%, χρήση μνήμης που μειώνεται από 50%.
Υποστηρίζει πολλά πρωτόκολλα επικοινωνίας και μπορεί να επικοινωνήσει με το PLC περισσότερο από 200 και τους ελεγκτές στην αγορά.
IP65 βαθμός προστασίας επιτροπής, 65K TFT
-
Dgood product!