ODM 8MB Flash HD HMI Makine Arayüzü 4 Telli Dirençli Panel
| Marka Adı: | COOLMAY |
| Model Numarası: | TK6043FH |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 38-48 per set |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Aylık 100.000 Takım |
ODM HMI Makine Arayüzü
,8MB Flash HD HMI Makine Arayüzü
,ODM hmi paneli
ODM 8MB Flash HD HMI Makine Arayüzü 4 Telli Dirençli Panel
4.3 "TFT LED Arka Işık HMI Kontrol Paneli 32bit CPU 72mA / 24V Tüketim Desteği MODBUS ve Serbest Bağlantı Noktası
| Boyut | 134 * 102 * 36 mm |
| Ekran boyutu | 97 * 56 mm |
| Parlaklık | 400 cd / m² |
| Kontrast Oranı | 400: 01: 00 |
| Arka ışık | LED |
| Aydınlatma süresi | 60.000 saat |
| ROM | NOR Flash 8MB |
| Veri deposu | 64 MB |
| İşlemci | 32bit işlemci 408MHz |
| İndirme bağlantı noktası | C Tipi, RS232, RS485 |
| COM bağlantı noktası | 1 RS232, 1 RS485 |
| İsteğe bağlı | 1 WIFI (varsayılan RS485 bağlantı noktasını kullanır) |
| Protokol | MODBUS, boş port ve ortak PLC iletişim protokolünü destekleyin |
| Takvim | Evet |
| Giriş gerilimi | 12-24VDC ±% 10 <150mA @ 24VDC |
| Tüketim | 72mA / 24V |
| Koruma Sınıfı | IP65 (ön panel) |
| Sıcaklık | Ortam ortamı: 0 ~ 50 ℃ Depolama ortamı: -20 ~ 70 ℃ |
| Nem | % 20 ~% 90 bağıl nem |
| Sertifikasyon | CE |
|
Yazılım |
CoolMay mView HMI programlama yazılımı |
![]()
TK serisi HMI, Coolmay yazılımı "mView" uyguladı."MView", endüstriyel durumlar için kararlı ve güvenilir bir insan makine arayüzü programlama yazılımı setidir.Bağımsız ve orijinal sistem tasarımı, çalışma hızı% 200 artırıldı, bellek kullanımı% 50 azaltıldı.
Birçok iletişim protokolünü destekler ve piyasadaki 200'den fazla PLC ve denetleyici ile iletişim kurabilir.
IP65 Panel koruma sınıfı, 65K TFT
-
Dgood product!