Interfejs maszyny ODM 8 MB Flash HD HMI 4-przewodowy panel rezystancyjny
| Nazwa marki: | COOLMAY |
| Numer modelu: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | USD 38-48 per set |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 zestawów miesięcznie |
Interfejs maszyny ODM HMI
,interfejs maszyny 8 MB Flash HD HMI
,panel ODM HMI
ODM 8MB Flash HD HMI Interfejs maszyny 4-przewodowy panel rezystancyjny
4,3-calowy panel sterowania z podświetleniem LED TFT Panel sterowania HMI 32-bitowy procesor 72 mA / 24 V Zużycie energii Obsługa protokołu MODBUS i wolnego portu
| Wymiar | 134 * 102 * 36 mm |
| Rozmiar wyświetlacza | 97 * 56 mm |
| Jasność | 400 cd / m² |
| Współczynnik kontrastu | 400: 01: 00 |
| Podświetlenie | DOPROWADZIŁO |
| Czas podświetlenia | 60 000 godzin |
| ROM | NOR Flash 8 MB |
| Baran | 64MB |
| procesor | 32-bitowy procesor 408 MHz |
| Pobierz port | Typ C, RS232, RS485 |
| Port COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Opcjonalny | 1 WIFI (zajmuje domyślny port RS485) |
| Protokół | Obsługa protokołu MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC |
| Kalendarz | tak |
| Napięcie wejściowe | 12-24 VDC ± 10% <150 mA przy 24 VDC |
| Konsumpcja | 72 mA / 24 V. |
| Klasa ochrony | IP65 (panel przedni) |
| Temperatura | Środowisko otoczenia: 0 ~ 50 ℃ Środowisko przechowywania: -20 ~ 70 ℃ |
| Wilgotność | 20% ~ 90% wilgotności względnej |
| Orzecznictwo | CE |
|
Oprogramowanie |
Oprogramowanie do programowania CoolMay mView HMI |
![]()
HMI serii TK wykorzystuje oprogramowanie Coolmay „mView”.„MView” to zestaw stabilnego i niezawodnego oprogramowania do programowania interfejsu człowiek-maszyna do zastosowań przemysłowych.Niezależny i oryginalny projekt systemu, prędkość pracy zwiększona o 200%, zużycie pamięci zmniejszone o 50%.
Obsługuje wiele protokołów komunikacyjnych i może komunikować się z ponad 200 sterownikami PLC i sterownikami dostępnymi na rynku.
Stopień ochrony panelu IP65, 65K TFT
-
Dgood product!