Εισαγωγή 48W αυλακώσεων 100-240VAC οδηγών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος PLC σφυγμού L02-60P PWM NS35
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | L02-60P |
| MOQ: | 1 κομμάτι |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal, Alipay |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 PC το μήνα |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος PLC σφυγμού PWM
,NS35 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος PLC οδηγών
,Ενότητα 48W PLC PSU
L02-60P παραγωγή εισαγωγής 24VDC παροχής ηλεκτρικού ρεύματος PLC 100-240VAC
Οι παροχές ηλεκτρικού ρεύματος PLC είναι βιομηχανικές παροχές ηλεκτρικού ρεύματος DIN-ραγών υψηλής επίδοσης για τα βιομηχανικά περιβάλλοντα. Αυτές οι συμπαγείς ενότητες είναι η καλύτερη επιλογή για τα αξιόπιστες βιομηχανικές συστήματα και τις μηχανές. Για τις εφαρμογές συστημάτων όλα τα πρότυπα παρέχουν ένα δύναμη-καλό σήμα.
Προδιαγραφές
| Πρότυπο | L02-60P |
| Εγκατάσταση | Η τυποποιημένη εγκατάσταση ραγών οδηγών και μπορεί να εγκατασταθεί στην αυλάκωση οδηγών NS35/7.5 ή NS35 |
| Διάσταση | 90*60*32mm |
| Τρόπος σύνδεσης | 5P-7.62 τερματικό εμποδίων |
| Τάση εισαγωγής | 88~264VAC ή 125~373VDC |
| Συχνότητα εισαγωγής | 47~63HZ |
| Τάση παραγωγής | DC24V |
| Ρεύμα παραγωγής | 2.5A |
| Ρεύμα ώθησης | 30A/ 230VAC |
| Ακρίβεια παραγωγής | ±1% |
| Αποδοτικότητα παραγωγής | 86% |
| No-load κατανάλωση | <0.5W |
| Αμυντική λειτουργία | Βραχυκύκλωμα/πέρα από την προστασία υπερφόρτωσης τάσης |
| Εγχειρίδια | Εγχειρίδιο χρηστών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος Coolmay |
Συσκευασία και ναυτιλία
- Χρονική ανοχή: 3 ημέρες για τα δείγματα, 30~60 ημέρες για τη μαζική διαταγή.
- Συσκευασία: τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο εξαγωγής 5 στρώματα
- Ναυτιλία: DHL UPS FedEx/EMS…
COEM & ODM
- MOQ είναι 200 μονάδες.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
- Προηγμένη τεχνολογία διαμόρφωσης πλάτους σφυγμού PWM
- το αφιερωμένο τσιπ οδηγών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής
- Μαλακή έναρξη τρέχουσα, μειώνοντας αποτελεσματικά τα παροδικά κύματα τάσης
- Οι υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές χρησιμοποιούνται για να εξασφαλίσουν αξιοπιστία συστημάτων
- 120%full δοκιμή γήρανσης φορτίων με την ισχυρή παραγωγή
![]()
Παραγωγή όταν χρησιμοποιείται με L02: 1 οικοδεσπότης +15 I/O ενότητες μπορεί να παρουσιαστεί
Παράμετρος:
| Ενότητα PSU | L02-60P |
Εισαγωγή: 100-240VAC, εισαγωγή δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος 50/60Hz Παραγωγή (για την εσωτερική χρήση του PLC): 24VDC/2A, 48W |
Demension:
![]()
6.5A παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής PLC
2.5A η ράγα DIN τοποθετεί την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
μονάδα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος PLC 2.5A 24V
-
Dgood product!