L02-60P Zasilacz impulsowy PLC PWM NS35 Gniazdo prowadzące 100-240VAC Wejście 48W
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | L02-60P |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal, Alipay |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Zasilacz PLC impulsowy PWM
,zasilacz PLC NS35 Guide
,moduł zasilacza PLC 48W
L02-60P Zasilanie PLC 100-240VAC Wejście 24VDC Wyjście
Zasilacze PLC to wysokowydajne przemysłowe zasilacze na szynę DIN do środowisk przemysłowych.Te kompaktowe moduły są najlepszym wyborem dla niezawodnych systemów i maszyn przemysłowych.Do zastosowań systemowych wszystkie modele zapewniają sygnał o dobrej mocy.
Specyfikacje
| Model | L02-60P |
| Instalacja | Standardowy montaż szyny prowadzącej i może być zainstalowany w otworze prowadzącym NS35/7,5 lub NS35 |
| Wymiar | 90*60*32mm |
| Tryb połączenia | Zacisk barierowy 5P-7.62 |
| Napięcie wejściowe | 88~264VAC lub 125~373VDC |
| Częstotliwość wejściowa | 47~63HZ |
| Napięcie wyjściowe | DC24V |
| Prąd wyjściowy | 2,5A |
| Prąd impulsowy | 30A/230VAC |
| Dokładność wyjściowa | ±1% |
| Wydajność wyjściowa | 86% |
| Zużycie bez obciążenia | <0,5W |
| Funkcja obronna | Zabezpieczenie przed zwarciem/przepięciem/przeciążeniem |
| Instrukcje | Instrukcja obsługi zasilacza Coolmay |
Pakowanie i wysyłka
- Czas realizacji: 3 dni na próbki, 30 ~ 60 dni na zamówienie zbiorcze.
- Pakowanie: standardowy karton eksportowy 5 warstw
- Wysyłka: DHL/UPS/FedEx/EMS…
OEM i ODM
- MOQ to 200 jednostek.
Cechy
- Zaawansowana technologia modulacji szerokości impulsu PWM
- lmported zasilacz impulsowy dedykowany układ sterownika;
- Prąd miękkiego startu, skutecznie redukujący przejściowe skoki napięcia
- Zastosowano wysokotemperaturowe kondensatory elektrolityczne, aby zapewnić niezawodność systemu
- 120% test starzenia przy pełnym obciążeniu z dużą mocą wyjściową
![]()
Wyjście w przypadku użycia z L02: 1 host +15 modułów we/wy może być dostarczony
Parametr:
| Moduł zasilacza | L02-60P |
Wejście: wejście zasilania 100-240VAC, 50/60Hz AC Wyjście (do użytku wewnętrznego PLC): 24VDC/2A, 48W |
Wymiar:
![]()
-
Dgood product!