L02-60P PWM Pulse PLC منبع تغذیه NS35 اسلات راهنمای 100-240VAC ورودی 48W
| نام تجاری: | Coolmay |
| شماره مدل: | L02-60P |
| MOQ: | 1 پیاز |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال ، Alipay |
| توانایی تامین: | 100000 قطعه در هر ماه |
منبع تغذیه PWM Pulse PLC
,منبع تغذیه PLC راهنمای NS35
,ماژول PLC PSU 48W
L02-60P PLC منبع تغذیه 100-240VAC ورودی 24VDC خروجی
منبع تغذیه PLC منبع تغذیه صنعتی DIN-rail با کارایی بالا برای محیط های صنعتی است.این ماژول های جمع و جور بهترین انتخاب برای سیستم ها و ماشین های صنعتی قابل اعتماد هستند.برای برنامه های کاربردی سیستم ، همه مدلها یک سیگنال Power-Good را ارائه می دهند.
مشخصات فنی
| مدل | L02-60P |
| نصب و راه اندازی | نصب ریل راهنمای استاندارد و قابل نصب بر روی اسلات راهنمای NS35/7.5 یا NS35 |
| بعد، ابعاد، اندازه | 90*60*32 میلی متر |
| حالت اتصال | ترمینال سد 5P-7.62 |
| ولتاژ ورودی | 88 ~ 264VAC یا 125 ~ 373VDC |
| فرکانس ورودی | 47 ~ 63HZ |
| ولتاژ خروجی | DC24V |
| جریان خروجی | 2.5A |
| جریان ضربه ای | 30A/ 230VAC |
| دقت خروجی | 1 |
| بازده خروجی | 86٪ |
| مصرف بدون بار | < 0.5 وات |
| عملکرد دفاعی | اتصال کوتاه/ ولتاژ بیش از حد/ حفاظت از اضافه بار |
| کتابچه های راهنما | راهنمای کاربر منبع تغذیه Coolmay |
بسته بندی و حمل و نقل
- زمان تحویل: 3 روز برای نمونه ها ، 30 ~ 60 روز برای سفارش عمده.
- بسته بندی: کارتن استاندارد صادرات 5 لایه
- حمل و نقل: DHL/ UPS/ FedEx/ EMS…
OEM & ODM
- MOQ 200 واحد است.
امکانات
- فن آوری مدولاسیون عرض پالس پیشرفته PWM
- منبع تغذیه سوئیچینگ تراشه راننده اختصاصی
- جریان شروع نرم ، به طور موثر افزایش ولتاژ گذرا را کاهش می دهد
- برای اطمینان از قابلیت اطمینان سیستم ، از خازن های الکترولیتی با دمای بالا استفاده می شود
- 120٪ تست پیری کامل بار با خروجی قوی
![]()
خروجی هنگام استفاده از L02: 1 میزبان +15 ماژول ورودی/خروجی را می توان آورد
پارامتر:
| ماژول PSU | L02-60P |
ورودی: 100-240VAC ، ورودی برق AC 50/60Hz خروجی (برای استفاده داخلی از PLC): 24VDC/2A ، 48W |
دمنوش:
![]()
-
Dgood product!