De Impulsplc van L02-60P PWM de Groef100-240vac Input 48W van de Voedingns35 Gids
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | L02-60P |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal, Alipay |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 PCs per Maand |
PWM-Impulsplc Voeding
,NS35 gidsplc Voeding
,PLC PSU Module 48W
L02-60P PLC de Output van de Voeding100-240vac Input 24VDC
PLC de voedingen zijn hoge prestaties industriële DIN-Spoor voedingen voor industriële omgevingen. Deze compacte modules zijn de beste keus voor betrouwbare industriële systemen en machines. Voor systeemtoepassingen verstrekken alle modellen een macht-Goed signaal.
Specificaties
| Model | L02-60P |
| Installatie | De standaardinstallatie van het gidsspoor en kan op de gidsgroef van NS35/7.5 worden geïnstalleerd of NS35- |
| Afmeting | 90*60*32mm |
| Verbindingswijze | 5P-7.62 barrièreterminal |
| Inputvoltage | 88~264VAC of 125~373VDC |
| Inputfrequentie | 47~63HZ |
| Outputvoltage | DC24V |
| Outputstroom | 2.5A |
| Impulsstroom | 30A/ 230VAC |
| Outputnauwkeurigheid | ±1% |
| Outputefficiency | 86% |
| Zonder commissie consumptie | <0.5W |
| Verdedigingsfunctie | Kortsluiting/over de bescherming van de voltageoverbelasting |
| Handboeken | De gebruikershandleiding van de Coolmayvoeding |
Verpakking en het Verschepen
- Levertijd: 3 dagen voor steekproeven, 30~60 dagen voor bulkorder.
- Verpakking: standaard de uitvoerkarton 5 lagen
- Het verschepen: DHL/UPS FedEx/EMS…
OEM & ODM
- MOQ is 200 eenheden.
Eigenschappen
- Geavanceerde PWM-de modulatietechnologie van de impulsbreedte
- lmported spaander van de omschakelings de voeding specifieke bestuurder
- Huidige zachte start, effectief verminderend voorbijgaande voltageschommelingen
- De elektrolytische condensatoren op hoge temperatuur worden gebruikt om systeembetrouwbaarheid te verzekeren
- 120%full lading het verouderen test met sterke output
![]()
Output wanneer gebruikt met L02: 1 gastheer +15 I/O modules kan worden gebracht
Parameter:
| PSU-Module | L02-60P |
Input: 100-240VAC, de wisselstroominput van 50/60Hz Output (voor intern gebruik van PLC): 24VDC/2A, 48W |
Demension:
![]()
6.5A PLC Omschakelingsvoeding
2.5A DIN-het spoor zet voeding op
plc van 2.5A 24V voedingeenheid
-
Dgood product!