L02-60P PWM Darbe PLC Güç Kaynağı NS35 Kılavuz Yuvası 100-240VAC Giriş 48W
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | L02-60P |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal, Alipay |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100.000 adet |
PWM Darbeli PLC Güç Kaynağı
,NS35 Kılavuz PLC Güç Kaynağı
,PLC PSU Modülü 48W
L02-60P PLC Güç Kaynağı 100-240VAC Giriş 24VDC Çıkış
PLC güç kaynakları, endüstriyel ortamlar için yüksek performanslı endüstriyel DIN raylı güç kaynaklarıdır.Bu kompakt modüller, güvenilir endüstriyel sistemler ve makineler için en iyi seçimdir.Sistem uygulamaları için tüm modeller Power-Good sinyali sağlar.
Özellikler
| modeli | L02-60P |
| Kurulum | Standart kılavuz ray kurulumu ve NS35/7.5 veya NS35 kılavuz yuvasına kurulabilir |
| Boyut | 90*60*32mm |
| Bağlantı modu | 5P-7.62 bariyer terminali |
| Giriş gerilimi | 88~264VAC veya 125~373VDC |
| giriş frekansı | 47~63HZ |
| çıkış voltajı | DC24V |
| çıkış akımı | 2.5A |
| darbe akımı | 30A/ 230VAC |
| Çıkış doğruluğu | ±1% |
| çıktı verimliliği | %86 |
| Yüksüz tüketim | <0.5W |
| savunma işlevi | Kısa devre/aşırı gerilim/aşırı yük koruması |
| Kılavuzlar | Coolmay güç kaynağı kullanım kılavuzu |
Paketleme ve Nakliye
- Teslim süresi: numuneler için 3 gün, toplu sipariş için 30 ~ 60 gün.
- Ambalaj: standart ihracat kartonu 5 kat
- Nakliye: DHL/UPS/FedEx/EMS...
OEM ve ODM
- MOQ 200 birimdir.
Özellikleri
- Gelişmiş PWM darbe genişliği modülasyon teknolojisi
- ithal anahtarlama güç kaynağı özel sürücü çipi
- Geçici voltaj dalgalanmalarını etkili bir şekilde azaltan yumuşak başlangıç akımı
- Sistem güvenilirliğini sağlamak için yüksek sıcaklık elektrolitik kapasitörler kullanılır
- Güçlü çıktı ile %120 tam yük yaşlanma testi
![]()
L02 ile kullanıldığında çıkış: 1 ana bilgisayar +15 I/O modülü getirilebilir
Parametre:
| PSU Modülü | L02-60P |
Giriş:100-240VAC, 50/60Hz AC güç girişi Çıkış (PLC'nin dahili kullanımı için):24VDC/2A, 48W |
Boyut:
![]()
6.5A PLC Anahtarlamalı Güç Kaynağı
2.5A din ray montajlı güç kaynağı
2.5A 24V plc güç kaynağı ünitesi
-
Dgood product!