Ενσωματωμένο τροφοδοτικό PLC Coolmay EMI 90*60*32mm με προστασία βραχυκυκλώματος 63HZ
| Επωνυμία Μάρκας: | COOLMAY |
| Αριθμός μοντέλου: | CM6024 |
| MOQ: | PC 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 PC το μήνα |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
SHENZHEN, ΚΊΝΑ
Πιστοποίηση:
CE
Διάσταση:
90*60*32 χλστ
Τάση εισόδου:
88~264VAC ή 125~373VDC
Συχνότητα εισόδου:
47~63Hz
Τάση εξόδου:
DC24V
Ρεύμα εξόδου:
2.5α
Λειτουργία σύνδεσης:
5P-7.62 τερματικό φραγμού
Κατανάλωση χωρίς φορτίο:
< 0,5 W
ρεύμα ώθησης:
30A/ 230VAC
Συσκευασία λεπτομέρειες:
συσκευασία χαρτοκιβωτίων
Δυνατότητα προσφοράς:
100.000 PC το μήνα
Επισημαίνω:
63HZ παροχή ηλεκτρικού ρεύματος PLC
,CM6024 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος PLC
,63HZ παροχή ηλεκτρικού ρεύματος PLC 24V
Περιγραφή προϊόντος
Ενσωματωμένο τροφοδοτικό EMI CM6024 PLC της Coolmay
Βιομηχανικό τροφοδοτικό με προστασία βραχυκυκλώματος 63Hz
Το βιομηχανικό τροφοδοτικό CM χρησιμοποιεί εισαγόμενα τσιπ οδηγών τροφοδοσίας και ηλεκτρονικά εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας, ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες. Διαθέτοντας προηγμένη τεχνολογία διαμόρφωσης πλάτους παλμού (PWM), αυτή η μονάδα τροφοδοσίας παρέχει ολοκληρωμένη προστασία από βραχυκυκλώματα, υπερφορτώσεις, υπέρταση και υπερθέρμανση.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Προηγμένη τεχνολογία PWM για βέλτιστη απόδοση
- Εισαγόμενο τσιπ οδηγού για βελτιωμένη αξιοπιστία
- Το ρεύμα μαλακής εκκίνησης μειώνει την παροδική υπέρταση
- Οι ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές υψηλής θερμοκρασίας εξασφαλίζουν την αξιοπιστία του συστήματος
- Δοκιμή γήρανσης 120% πλήρους φορτίου για ισχυρή έξοδο
- Ενσωματωμένο φίλτρο EMI ελαχιστοποιεί την κυμάτωση και τον θόρυβο
- Ολοκληρωμένη προστασία: βραχυκύκλωμα, υπερφόρτωση, υπέρταση
- Φυσική απαγωγή θερμότητας για σταθερή απόδοση
- MTBF 100.000 ωρών
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Εγκατάσταση | Τυπική εγκατάσταση ράγας οδηγού σε υποδοχή οδηγού NS35/7.5 ή NS35 |
| Διάσταση | 90×60×32mm |
| Λειτουργία σύνδεσης | Τερματικό φραγμού 5P-7.62 |
| Τάση εισόδου | 88-264VAC ή 125-373VDC |
| Συχνότητα εισόδου | 47-63Hz |
| Τάση εξόδου | DC24V |
| Ρεύμα παλμού | 30A/230VAC |
| Ακρίβεια εξόδου | ±1% |
| Κατανάλωση χωρίς φορτίο | <0.5W |
| Λειτουργίες προστασίας | Βραχυκύκλωμα, υπέρταση, προστασία υπερφόρτωσης |
| Τεκμηρίωση | Εγχειρίδιο χρήστη τροφοδοτικού Coolmay |
Σενάρια εφαρμογής
Σχετικά με την Coolmay
Ιδρύθηκε τον Μάρτιο του 2006, η Coolmay ξεχωρίζει ως κορυφαία μάρκα στον βιομηχανικό αυτοματισμό, εξυπηρετώντας πάνω από 10.000 πελάτες σε 200+ χώρες. Η ομάδα μας από 200+ παγκόσμιους επαγγελματίες, συμπεριλαμβανομένων 40+ ειδικών Ε&Α, έχει ολοκληρώσει 55.000+ έργα και έχει εξασφαλίσει 60+ δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας. Παρέχουμε προηγμένες, αξιόπιστες λύσεις, συμπεριλαμβανομένων PLC, HMI+PLC all-in-one μηχανών, HMI, τροφοδοτικών, σερβομηχανισμών, βηματικών μηχανισμών, VFD και μονάδων IoT—σχεδιασμένων για ακρίβεια και αποτελεσματικότητα στην έξυπνη κατασκευή.
Οι Συνεργάτες μας
Βιομηχανικές Εκθέσεις
Πιστοποιήσεις & Συμμόρφωση
Τα προϊόντα Coolmay συμμορφώνονται πλήρως με τους κανονισμούς CE και RoHS και κατασκευάζονται σύμφωνα με τα συστήματα διαχείρισης ποιότητας με πιστοποίηση ISO 9001.
Μέθοδοι πληρωμής
Δεχόμαστε μια ποικιλία ασφαλών μεθόδων πληρωμής στο AliExpress, συμπεριλαμβανομένων των Western Union, WeChat, AliPay και PayPal (όπου είναι διαθέσιμα), καθώς και διεθνείς τραπεζικές μεταφορές (T/T). Όλες οι συναλλαγές προστατεύονται από την Προστασία Αγοραστή AliExpress για την ηρεμία σας.
Εγγύηση & Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Εγγύηση κατασκευαστή 18 μηνών: Καλύπτει ελαττώματα υλικού και δυσλειτουργίες συστήματος υπό κανονική χρήση.
- Δια βίου τεχνική υποστήριξη: Διατίθεται απομακρυσμένη βοήθεια για διαμόρφωση, υλικολογισμικό και ενσωμάτωση.
- Επιστροφές & Ανταλλαγές: Για κατεστραμμένες αποστολές, επικοινωνήστε μαζί μας εντός 3 ημερών με αποδεικτικά στοιχεία φωτογραφιών.
Στοιχεία επικοινωνίας
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε για υποστήριξη, τεκμηρίωση ή αρχεία υλικολογισμικού. Θα απαντήσουμε εντός 24 ωρών.
WhatsApp: +86 199-2529-1353
WeChat: +86 199-2529-1353
Ετικέτες:
6.5A παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής PLC
2.5A η ράγα DIN τοποθετεί την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
μονάδα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος PLC 2.5A 24V
Συνολική Αξιολόγηση
πέντε αστέρων
100%
4 αστέρων
0
3 αστέρι
0
2 αστέρια
0
1 αστέρι
0
Όλες οι κριτικές
-
Dgood product!