Coolmay 7 ιντσών HMI PLC All-in-One με 32bit CPU και 480KHz Μετρητής υψηλής ταχύτητας για Βιομηχανική Αυτοματοποίηση
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | QM3G-70KFH |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Details Need To Be Negotiated |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, Πιστωτική Κάρτα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1500 PC την εβδομάδα |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
CE
Μέγεθος:
7 "
ψηφιακά σημεία:
Μέγιστο 30DI/30DO
αναλογικά σημεία (προαιρετικά):
Μέγιστο 16AI/8AO
παλμός υψηλής ταχύτητας:
4*100Khz+4*10Khz
καταμέτρηση υψηλής ταχύτητας:
6*60Khz
Ethernet (προαιρετικό):
σε PLC
WIFI (προαιρετικό):
σε PLC
Λιμένες COM:
RS232, RS485, μίνι USB
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Χαρτοκιβώτιο
Δυνατότητα προσφοράς:
1500 PC την εβδομάδα
Επισημαίνω:
τριανταδυάμπιτα HMI και PLC σε ένα
,16AI HMI και PLC σε ένα
,τριανταδυάμπιτα PLC και hmi
Περιγραφή προϊόντος
Coolmay 7-ιντσο HMI PLC All-in-One Controller
800×480 24DI 20DO 32-bit CPU με παλμό μέτρησης υψηλής ταχύτητας 480KHz - Ιδανικό για μηχανήματα πλυσίματος αυτοκινήτων
Επισκόπηση Προϊόντος
32-bit CPU HMI και PLC ενσωματωμένα σε μια ενιαία μονάδα με δυνατότητα παλμού μέτρησης υψηλής ταχύτητας 480KHz. Αυτό το οικονομικό σύστημα SCADA διαθέτει οθόνη αφής με βαθμολογία IP65 και υποστηρίζει αισθητήρες θερμοκρασίας PT100 και αναλογικές εισόδους 0-10V.
Περιεχόμενα Συσκευασίας
- 1× HMI PLC All-in-One Unit
- 1× Δωρεάν Καλώδιο Λήψης HMI
- 1× Δωρεάν Καλώδιο Προγραμματισμού PLC
Προδιαγραφές HMI
- Μέγεθος Οθόνης: 7 ίντσες
- Μέγεθος Ανοίγματος: 217×154mm
- Ανάλυση: 800×480 pixels
- RAM: NOR Flash 16MB
- ROM: 64MB
- CPU: 32-bit CPU 408MHz
- Θύρες Επικοινωνίας: 1× Θύρα λήψης τύπου B, 1× RS232
- Λογισμικό: Λογισμικό προγραμματισμού HMI mView
Προδιαγραφές PLC
- Ψηφιακή είσοδος/έξοδος: Μέγιστο 30DI/30DO (μέγιστο 28 ρελέ)
- Επίπεδο I/O: Προεπιλεγμένη είσοδος και έξοδος NPN (διαθέσιμες διαμορφώσεις PNP)
- Τύπος DO: Τρανζίστορ (MT) ή Ρελέ (MR) ή Μικτό (MRT)
- Αναλογική είσοδος/έξοδος (Προαιρετικό): Μέγιστο 16AI/8AO
- Τύποι AI: Θερμοστοιχείο E/K/S/T/J, PT100/PT1000, αισθητήρες NTC, 0-10V, 0-5V, 0-20mA, 4-20mA
- Τύποι AO: 0-10V, 0-5V, 0-20mA, 4-20mA, μικτό, ±5V, ±10V
- Θύρες Επικοινωνίας: 1× Mini USB, 1× RS485, 1× RS232
- Λογισμικό: Συμβατό με Mitsubishi GX Developer 8.86 και WORKS 2
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μοντέλο | QM3G-70KFH |
| Διάσταση | 226×163×35.6mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | 217×154mm |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 6-7W |
| Χαρακτηριστικά HMI | |
| Τύπος Οθόνης | 7.0" TFT, οθόνη αφής αντιστάσεως 60K χρωμάτων |
| Μέγεθος Οθόνης | 154×87mm |
| Ανάλυση | 800×480 pixels |
| RAM | NOR Flash 16MB |
| ROM | 64MB |
| CPU | 32-bit CPU 408MHz |
| Προεπιλεγμένες Θύρες | Θύρα λήψης HMI τύπου B, RS232 |
| Προαιρετική Θύρα COM | 1 RS485 (αλλαγή από την προεπιλεγμένη RS232) |
| Λογισμικό | Λογισμικό προγραμματισμού Coolmay mView HMI |
| Χαρακτηριστικά PLC | |
| Χωρητικότητα I/O | Μέγιστο 30DI/30DO (μέγιστο 28MR) |
| Επίπεδο I/O | Είσοδος: Παθητικό NPN, δημόσιο τερματικό απομονωμένο Έξοδος τρανζίστορ: Χαμηλό επίπεδο NPN Έξοδος ρελέ: Κανονικά ανοιχτή ξηρή επαφή |
| Τύπος DO | Ρελέ (MR) ή τρανζίστορ (MT) ή μικτό (MRT) |
| Μέτρηση Υψηλής Ταχύτητας | Μονοφασικό 6 κανάλια 60KHz, ή 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz, ή 2 ABZ 60KHz + 1 AB φάσης 10KHz |
| Παλμός Υψηλής Ταχύτητας | 8 κανάλια, Y0-Y3: 100KHz, Y4-Y7: 10KHz Μέτρηση υψηλής ταχύτητας + παλμός υψηλής ταχύτητας< 480KHz |
| Προεπιλεγμένη Θύρα Προγραμματισμού | 1 Mini USB, 1 RS232 |
| Προαιρετικές Θύρες COM | 1 RS485 ή 2 θύρες COM RS485, CAN (2.0A/B), Ethernet, WIFI |
| Αναλογική είσοδος/έξοδος (Προαιρετικό) | Μέγιστο 16AI/8AO |
| Τύποι AI (Προαιρετικό) | Θερμοστοιχείο E/K/S/T/J, PT100/PT1000, αισθητήρες NTC, είσοδοι τάσης και ρεύματος |
| Τύποι AO (Προαιρετικό) | Έξοδοι τάσης και ρεύματος, μικτό, ±5V, ±10V |
| Λογισμικό | Συμβατό με Mitsubishi GX Developer 8.86 και WORKS 2 |
Εικόνες Εφαρμογής
Πραγματική Εφαρμογή
Προσαρμοσμένες Λύσεις
Δεσμευόμαστε να παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένων προσαρμοσμένων θυρών επικοινωνίας, αναλογικής εισόδου/εξόδου, ανίχνευσης θερμοκρασίας, συστημάτων ζύγισης και πολλά άλλα για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες βιομηχανικές σας απαιτήσεις.
Συνολική Αξιολόγηση
πέντε αστέρων
100%
4 αστέρων
0
3 αστέρι
0
2 αστέρια
0
1 αστέρι
0
Όλες οι κριτικές
-
Dgood product!