Coolmay 7 inç HMI PLC Hepsi Bir Arada, Endüstriyel Otomasyon için 32 bit CPU ve 480KHz Yüksek Hızlı Sayma Özelliği
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | QM3G-70KFH |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Details Need To Be Negotiated |
| Ödeme Koşulları: | Banka havalesi, Paypal, Western Union, Kredi Kartı |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 1500 adet |
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
CE
Boyut:
7 "
dijital noktalar:
Maksimum 30DI/30DO
analog noktalar (İsteğe bağlı):
Maksimum 16AI/8AO
yüksek hızlı darbe:
4*100KHz+4*10KHz
yüksek hızlı sayma:
6*60Khz
Ethernet(İsteğe bağlı)):
PLC'de
WIFI(İsteğe bağlı):
PLC'de
İletişim bağlantı noktaları:
RS232, RS485, mini USB.
Ambalaj bilgileri:
kutu
Yetenek temini:
Haftada 1500 adet
Vurgulamak:
32bit HMI ve PLC Bir Arada
,16AI HMI ve PLC Bir Arada
,32bit plc ve hmi
Ürün Açıklaması
Coolmay 7 inç HMI PLC Hepsi Bir Arada Kontrol Cihazı
800×480 24DI 20DO 32-bit CPU ve 480KHz Yüksek Hızlı Sayma Darbesi - Araba Yıkama Makineleri için İdeal
Ürüne Genel Bakış
480KHz yüksek hızlı sayma darbesi yeteneğine sahip, tek bir ünitede entegre edilmiş 32-bit CPU HMI ve PLC. Bu uygun maliyetli SCADA sistemi, IP65 dereceli dokunmatik ekrana sahiptir ve PT100 sıcaklık sensörlerini ve 0-10V analog girişleri destekler.
Paket İçeriği
- 1× HMI PLC Hepsi Bir Arada Ünite
- 1× Ücretsiz HMI İndirme Kablosu
- 1× Ücretsiz PLC Programlama Kablosu
HMI Özellikleri
- Ekran Boyutu: 7 inç
- Kesim Boyutu: 217×154mm
- Çözünürlük: 800×480 piksel
- RAM: NOR Flash 16MB
- ROM: 64MB
- CPU: 32-bit CPU 408MHz
- İletişim Portları: 1× Tip B indirme portu, 1× RS232
- Yazılım: mView HMI Programlama Yazılımı
PLC Özellikleri
- Dijital G/Ç: Maksimum 30DI/30DO (maksimum 28 röle)
- G/Ç Seviyesi: Varsayılan NPN giriş ve çıkış (PNP konfigürasyonları mevcuttur)
- DO Tipi: Transistör (MT) veya Röle (MR) veya Karışık (MRT)
- Analog G/Ç (İsteğe Bağlı): Maksimum 16AI/8AO
- AI Tipleri: Termokupl E/K/S/T/J, PT100/PT1000, NTC sensörleri, 0-10V, 0-5V, 0-20mA, 4-20mA
- AO Tipleri: 0-10V, 0-5V, 0-20mA, 4-20mA, karışık, ±5V, ±10V
- İletişim Portları: 1× Mini USB, 1× RS485, 1× RS232
- Yazılım: Mitsubishi GX Developer 8.86 ve WORKS 2 ile uyumlu
Teknik Özellikler
| Model | QM3G-70KFH |
| Boyut | 226×163×35.6mm |
| Kesim Boyutu | 217×154mm |
| Güç Tüketimi | 6-7W |
| HMI Özellikleri | |
| Ekran Tipi | 7.0" TFT, 60K renkli dirençli dokunmatik ekran |
| Ekran Boyutu | 154×87mm |
| Çözünürlük | 800×480 piksel |
| RAM | NOR Flash 16MB |
| ROM | 64MB |
| CPU | 32-bit CPU 408MHz |
| Varsayılan Portlar | Tip-B HMI indirme portu, RS232 |
| İsteğe Bağlı COM Portu | 1 RS485 (varsayılan RS232'den değiştirildi) |
| Yazılım | Coolmay mView HMI Programlama Yazılımı |
| PLC Özellikleri | |
| G/Ç Kapasitesi | Maks 30DI/30DO (maks 28MR) |
| G/Ç Seviyesi | Giriş: Pasif NPN, ortak terminal izole Transistör çıkışı: Düşük seviye NPN Röle çıkışı: Normalde açık kuru kontak |
| DO Tipi | Röle (MR) veya transistör (MT) veya karışık (MRT) |
| Yüksek Hızlı Sayma | Tek faz 6 kanal 60KHz veya 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz veya 2 ABZ 60KHz + 1 AB faz 10KHz |
| Yüksek Hızlı Darbe | 8 kanal, Y0-Y3: 100KHz, Y4-Y7: 10KHz Yüksek hızlı sayma + yüksek hızlı darbe< 480KHz |
| Varsayılan Programlama Portu | 1 Mini USB, 1 RS232 |
| İsteğe Bağlı COM Portları | 1 RS485 veya 2 RS485 COM portu, CAN (2.0A/B), Ethernet, WIFI |
| Analog G/Ç (İsteğe Bağlı) | Maks 16AI/8AO |
| AI Tipleri (İsteğe Bağlı) | Termokupl E/K/S/T/J, PT100/PT1000, NTC sensörleri, voltaj ve akım girişleri |
| AO Tipleri (İsteğe Bağlı) | Voltaj ve akım çıkışları, karışık, ±5V, ±10V |
| Yazılım | Mitsubishi GX Developer 8.86 ve WORKS 2 ile uyumlu |
Uygulama Görüntüleri
Gerçek Uygulama
Özel Çözümler
Belirli endüstriyel gereksinimlerinizi karşılamak için özel iletişim portları, analog G/Ç, sıcaklık algılama, tartım sistemleri ve daha fazlasını içeren kapsamlı çözümler sunmaya kararlıyız.
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
Dgood product!