Coolmay 7 اینچی HMI PLC همه کاره با CPU 32 بیتی و شمارش سرعت بالا 480 کیلوهرتز برای اتوماسیون صنعتی
| نام تجاری: | Coolmay |
| شماره مدل: | QM3G-70KFH |
| MOQ: | 1 واحد |
| قیمت: | Details Need To Be Negotiated |
| شرایط پرداخت: | T/T، Paypal، Western Union، کارت اعتباری |
| توانایی تامین: | 1500 عدد در هفته |
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
گواهی:
CE
اندازه:
7
نقاط دیجیتال:
حداکثر 30DI/30DO
نقاط آنالوگ (اختیاری):
حداکثر 16AI/8AO
پالس با سرعت بالا:
4*100Khz+4*10Khz
شمارش سرعت بالا:
6*60Khz
اترنت (اختیاری)):
روی PLC
WIFI (اختیاری):
روی PLC
پورت های کام:
RS232، RS485، مینی USB
جزئیات بسته بندی:
کارتن
قابلیت ارائه:
1500 عدد در هفته
برجسته کردن:
32bit HMI و PLC در یک
,16AI HMI و PLC در یک
,32bit plc و hmi
توضیحات محصول
کنترل کننده تمام در یک Coolmay 7 اینچی HMI
سی پی یو ۳۲ بیتی ۸۰۰×۴۸۰ ۲۴ دی ۲۰ دی با نبض شمارش با سرعت بالا ۴۸۰ کیلو هرتز - ایده آل برای ماشین های ماشین شویی
خلاصه ی محصول
HMI 32 بیتی CPU و PLC در یک واحد واحد با قابلیت شمارش پالس 480KHz با سرعت بالا ادغام شده است.این سیستم SCADA مقرون به صرفه دارای صفحه لمسی IP65 است و از سنسورهای دمای PT100 و ورودی های آنالوگ 0-10V پشتیبانی می کند.
محتوای بسته بندی
- 1 × HMI PLC همه در یک واحد
- 1× کابل دانلود HMI رایگان
- کابل برنامه نویسی PLC رایگان
مشخصات HMI
- اندازه صفحه نمایش: 7 اینچ
- اندازه برش: 217 × 154mm
- رزولوشن: 800×480 پیکسل
- رم: نور فلش 16MB
- رم: 64MB
- پردازنده: پردازنده 32 بیتی 408MHz
- پورت های ارتباطی: 1 × پورت دانلود نوع B، 1 × RS232
- نرم افزار: mView نرم افزار برنامه نویسی HMI
مشخصات PLC
- I/O دیجیتال: حداکثر 30DI/30DO (حداکثر 28 رله)
- سطح I/O: ورودی و خروجی پیش فرض NPN (تعداد های PNP در دسترس)
- نوع DO: ترانزیستور (MT) یا رله (MR) یا مخلوط (MRT)
- I/O آنالوگ (اختیاری): حداکثر 16AI/8AO
- انواع AI: ترموکوپل E/K/S/T/J، PT100/PT1000، سنسورهای NTC، 0-10V، 0-5V، 0-20mA، 4-20mA
- انواع AO: 0-10V، 0-5V، 0-20mA، 4-20mA، مخلوط، ±5V، ±10V
- پورت های ارتباطی: 1× مینی USB، 1× RS485، 1× RS232
- نرم افزار: سازگار با Mitsubishi GX Developer 8.86 و کار 2
مشخصات فنی
| مدل | QM3G-70KFH |
| ابعاد | ۲۲۶×۱۶۳×۳۵٫۶ میلی متر |
| اندازه برش | ۲۱۷×۱۵۴ میلی متر |
| مصرف برق | ۶-۷W |
| ویژگی های HMI | |
| نوع نمایش | 7صفحه لمسی مقاوم با رنگ 60K TFT |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۵۴×۸۷ میلی متر |
| قطعنامه | 800×480 پیکسل |
| رم | NOR Flash 16MB |
| ROM | 64MB |
| پردازنده | پردازنده ۳۲ بیتی ۴۰۸ مهرتز |
| پورت های پیش فرض | پورت دانلود HMI نوع B، RS232 |
| پورت COM اختیاری | 1 RS485 (از RS232 پیش فرض تغییر کرده است) |
| نرم افزار | نرم افزار برنامه نویسی HMI Coolmay mView |
| ویژگی های PLC | |
| ظرفیت ورودی و خروجی | حداکثر 30DI/30DO (حداکثر 28MR) |
| سطح I/O | ورودی: NPN منفعل، ترمینال عمومی جدا شده خروجی ترانزیستور: NPN سطح پایین خروجی رله: تماس خشک به طور معمول باز |
| نوع DO | رله (MR) یا ترانزیستور (MT) یا مخلوط (MRT) |
| شمارش سریع | کانال تک فاز 6 60KHz یا 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz یا 2 ABZ 60KHz + 1 AB فاز 10KHz |
| نبض با سرعت بالا | 8 کانال، Y0-Y3: 100KHz، Y4-Y7: 10KHz شمارش با سرعت بالا + پالس با سرعت بالا < 480KHz |
| پورت برنامه ریزی پیش فرض | 1 مینی USB، 1 RS232 |
| پورتهای COM اختیاری | 1 پورت RS485 یا 2 پورت COM RS485, CAN (2.0A/B), Ethernet, WIFI |
| I/O آنالوگ (اختیاری) | حداکثر 16AI/8AO |
| انواع هوش مصنوعی (اختیاری) | ترموکوپل E/K/S/T/J، PT100/PT1000، سنسورهای NTC، ورودی ولتاژ و جریان |
| انواع AO (اختیاری) | ولتاژ و خروجی جریان، مخلوط، ±5V، ±10V |
| نرم افزار | سازگار با Mitsubishi GX Developer 8.86 و WORKS 2 |
تصاویر اپلیکیشن
کاربرد واقعی
راه حل های سفارشی
ما متعهد به ارائه راه حل های جامع از جمله پورت های ارتباطی سفارشی، I / O آنالوگ، سنجش دما، سیستم های وزن و موارد دیگر برای پاسخگویی به نیازهای خاص صنعتی شما هستیم.
امتیاز کلی
5 ستاره
100%
4 ستاره
0
3 ستاره
0
دو ستاره
0
۱ ستاره
0
تمام بررسی ها
-
Dgood product!