QM3G reeks 10In HMI-PLC Controlemechanisme Portrait Display Temperature
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | QM3G-100FH |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 15000 Eenheden per Week |
10In HMI PLC Controlemechanisme
,PLC van de portretvertoning HMI Controlemechanisme
,PLC Combo van de portretvertoning HMI
QM3G reeks 10 PLC van de de Vertoningstemperatuur van het Duimhmi Portret Controlemechanisme 6-8W DC24V RS232 RS485
De alle-in-één oplossing is het controlemechanisme, verrichtingsinterface, het input-output, analoge input-output, hoge snelheids tellen/impuls en communicatie haven in een compacte eenheid te integreren om aan de behoeften van de automatiseringscontrole van het klantenmateriaal te voldoen.
PRODUCTOMSCHRIJVING VAN HMI-PLC ALLEN IN
Eigenschap:
1. Super functions.PLC compatibel met FX3G/FX3U/FX3S PLC.It werken snel.
2. Hoogst integratie. De digitale punten zijn 30 input en 30 hoogstens output. De digitale output kan transistor, relais of gemengde output zijn. Het analogon kan tot ingevoerde 16 en 8output bereiken. Het heeft 2PLCCOM-haven (Rs232and-USB-poort) .1 die haven op HMI downloaden
3. Steun verscheidene hoge snelheid het tellen en hoge snelheidsimpuls. De versnelling en de vertraging zijn onafhankelijk. Het totale hoge snelheids tellen en de impuls kunnen geen 480KHz overschrijden
4.32K stappenprogramma capacity.32K macht-van vasthoudende registers.support interrupt.linear en automatische cirkelinterpolation.pid
| Model | QM3G-100FH |
| Afmeting | 275*194*36mm |
| Knipselgrootte | 262*180mm |
| Input | 24VDC |
| Machtsconsumptie | 6-8W |
| HMI | |
| Eigenschap | 60K kleuren weerstand biedend touch screen, de vertoning van het steunenportret |
| Type | 10.1 " TFT |
| Vertoningsgrootte | 222*125mm |
| Resolutie (pixel) | 1024*600 |
| RAM | 64MB (gelieve te onderzoeken als vereist opslaand historische gegevens) |
| ROM | NOCH Flits 16MB |
| Cpu | cpu met 32 bits 408MHz |
| COM-poorten | De downloadhaven van type-B HMI (kan PLC programma door USB downloaden doordringend functie), RS232 |
| Software | De Programmeringssoftware van Coolmaytpworks HMI |
| PLC | |
| I/O niveau |
- Input: Passieve NPN, openbare geïsoleerde terminal - Transistoroutput: Lage NPN, Com verbindt om te verbieden - Relaisoutput: Normaal open droog contact |
| Typen en laad |
- MT: 2A/point, 4A/4-puntencom; MT: 0.5A/point, 0.8A/4-puntencom, 1.6A/8-puntencom - M.: 2A/point, 4A/4-puntencom, 5A/12-puntencom. |
| Hoge snelheid het tellen | Enige fase 6 kanaal 60KHz, of 2 ab 60KHz + 1 ab 10KHz, of 2 ABZ 60KHz + 1 ab-fase 10KHz |
|
Hoge snelheidsimpuls (Slechts voor MT-modellen) |
8 kanalen, y0-Y3 is 100KHz, is Y4-Y7 10KHz. Hoge snelheid die + hoge snelheidsimpuls tellen < 480KHz=""> |
| COM-poort | 1x miniusb, 1x RS232, 1x RS485 |
| Software | Compatibel systeem met de WERKEN 2 van GX Developer8.86 en GX- |
| Gedetailleerde informatie. verwijs naar: De „Gebruikershandleiding van Coolmay qm3g-FH alle-in-Één“, „PLC van Coolmay CX3G/FX3GC Programmeringshandboek“, de „Gebruikershandleiding van Coolmay TP HMI“ | |
- Verpakking
De producten zullen onder het testen 1-3 dagen en ingepakt met kartondoos zijn.
1. Q: Hoe ongeveer de garantie?
2. Q: Hoe spoedig kan ik mijn krijgen goederen nadat ik voor de orde betaal?
3. Q: Bent u een fabrikant of een handelsbedrijf?
A: Wij zijn zowel fabriek als traebedrijf, hebben wij ingenieurs voor studie & ontwerp en arbeiders voor het produceren en het werken enz. Wij konden u steunen one-stop producten en de dienst.
4. Q: Wat over levering?
-
Dgood product!