QM3G σειρά 10In θερμοκρασία επίδειξης πορτρέτου ελεγκτών PLC HMI
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | QM3G-100FH |
| MOQ: | 1 κομμάτι |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 15000 μονάδες την εβδομάδα |
ελεγκτής PLC 10In HMI
,Ελεγκτής PLC επίδειξης HMI πορτρέτου
,PLC Combo επίδειξης HMI πορτρέτου
QM3G σειρά 10 ελεγκτής 6-8W DC24V RS232 RS485 PLC θερμοκρασίας επίδειξης πορτρέτου ίντσας HMI
Η όλος--μια λύση είναι να ενσωματωθεί ο ελεγκτής, διεπαφή λειτουργίας, εισόδου-εξόδου υπολογισμός, αναλογικοί εισόδου-εξόδου, μεγάλης ταχύτητας/σφυγμός και λιμένας επικοινωνίας σε μια συμπαγή μονάδα για να ικανοποιήσει ανάγκη του ελέγχου αυτοματοποίησης εξοπλισμού πελατών.
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΟΥ PLC HMI ΌΛΟΙ ΣΕ ΈΝΑ
Χαρακτηριστικό γνώρισμα:
1. Έξοχα functions.PLC συμβατά με FX3G/FX3U/FX3S PLC.It λειτουργούν γρήγορα.
2. Ιδιαίτερα ολοκλήρωση. Τα ψηφιακά σημεία είναι 30 εισαγωγές και 30 αποτελέσματα το πολύ-πολύ. Η ψηφιακή παραγωγή μπορεί να είναι κρυσταλλολυχνία, ηλεκτρονόμος ή μικτή παραγωγή. Το ανάλογο μπορεί να φθάσει σε μέχρι 16 που εισάγονται και 8output. Έχει το λιμένα 2PLCCOM (λιμένας Rs232and USB) .1 που μεταφορτώνει το λιμένα σε HMI
3. Υποστηρίξτε διάφορος μεγάλος μετρώ και το μεγάλο σφυγμό. Η επιτάχυνση και η επιβράδυνση είναι ανεξάρτητες. Ο συνολικοί μεγάλοι υπολογισμός και ο σφυγμός δεν μπορούν να υπερβούν 480KHz
4.32K πρόγραμμα capacity.32K βημάτων δύναμη-από επισχετικό registers.support interrupt.linear και κυκλικό interpolation.PID αυτορρυθμιζόμενα
| Πρότυπο | QM3G-100FH |
| Διάσταση | 275*194*36mm |
| Μέγεθος διακοπής | 262*180mm |
| Εισαγωγή | 24VDC |
| Κατανάλωση ισχύος | 6-8W |
| HMI | |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 60K ανθεκτική οθόνη αφής χρωμάτων, επίδειξη πορτρέτου υποστηρίξεων |
| Τύπος | 10.1 " TFT |
| Μέγεθος επίδειξης | 222*125mm |
| Ψήφισμα (εικονοκύτταρα) | 1024*600 |
| RAM | 64MB (παρακαλώ ερευνήστε εάν απαιτεί τα ιστορικά στοιχεία) |
| ROM | ΟΥΤΕ λάμψη 16MB |
| ΚΜΕ | τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ 408MHz |
| Λιμένες COM | Το τύπος-β HMI μεταφορτώνει το λιμένα (μπορεί να μεταφορτώσει το πρόγραμμα PLC μέσω της λειτουργίας διείσδυσης USB), RS232 |
| Λογισμικό | Λογισμικό προγραμματισμού TPWorks HMI Coolmay |
| PLC | |
| I/O επίπεδο |
- Εισαγωγή: Παθητικό NPN, δημόσιο τερματικό που απομονώνεται - Παραγωγή κρυσταλλολυχνιών: Χαμηλού επιπέδου NPN, COM συνδέει με αρνητικό - Παραγωγή ηλεκτρονόμων: Κανονικά ανοικτή ξηρά επαφή |
| Δακτυλογραφεί και φορτώστε |
- ΑΜ: 2A/point, COM σημείων 4A/4 ΑΜ: 0.5A/point, COM σημείων 0.8A/4, COM σημείων 1.6A/8 - Ο Κ.: 2A/point, COM σημείων 4A/4, COM σημείων 5A/12. |
| Μεγάλος υπολογισμός | Ενιαία φάση 6 κανάλι 60KHz, ή 2 αβ 60KHz + 1 αβ 10KHz, ή 2 ABZ 60KHz + 1 φάση 10KHz αβ |
|
Μεγάλος σφυγμός (Μόνο για τα πρότυπα ΑΜ) |
8 κανάλια, y0-Y3 είναι 100KHz, Y4-Y7 είναι 10KHz. Μεγάλη ταχύτητα που μετρά + μεγάλος σφυγμός < 480KHz=""> |
| Λιμένας COM | 1x μίνι USB, 1x RS232, 1x RS485 |
| Λογισμικό | Συμβατό σύστημα με τις ΕΡΓΑΣΊΕΣ 2 GX Developer8.86 και GX |
| Αναλυτικές πληροφορίες. αναφερθείτε σε: «Εγχειρίδιο χρηστών Coolmay qm3g-FH όλος--ένα», «εγχειρίδιο προγραμματισμού PLC Coolmay CX3G/FX3GC», «εγχειρίδιο χρηστών Coolmay TP HMI» | |
- Συσκευασία
Τα προϊόντα θα είναι υπό δοκιμή για 1-3 ημέρες και συσκευασμένος με το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων.
1. Q: Πόσο περίπου η εξουσιοδότηση;
2. Q: Πόσο σύντομα μπορώ να πάρω τα αγαθά μου αφότου πληρώνω για τη διαταγή;
3. Q: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική επιχείρηση;
Α: Είμαστε και εργοστάσιο και επιχείρηση trae, έχουμε τους μηχανικούς για τη μελέτη & το σχέδιο και τους εργαζομένους για την παραγωγή και τη λειτουργία κ.λπ. Θα μπορούσαμε να σας υποστηρίξουμε μιας στάσης προϊόντα και υπηρεσία.
4. Q: Τι γίνεται με την παράδοση;
-
Dgood product!