QM3G Serisi 10In HMI PLC Denetleyici Dikey Ekran Sıcaklığı
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | QM3G-100FH |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 15000 Adet |
10In HMI PLC Kontrol Cihazı
,Dikey Ekran HMI PLC Kontrol Cihazı
,Dikey Ekran HMI PLC Combo
QM3G Serisi 10 İnç HMI Portre Ekran Sıcaklık PLC Kontrol Cihazı 6-8W DC24V RS232 RS485
Hepsi bir arada çözüm, müşterinin ekipman otomasyon kontrolünün gereksinimlerini karşılamak için denetleyiciyi, çalışma arabirimini, giriş/çıkış, analog giriş/çıkış, yüksek hızlı sayma/darbe ve iletişim bağlantı noktasını kompakt bir birime entegre etmektir.
HMI PLC HEPSİ BİR ARADA ÜRÜN AÇIKLAMASI
Özellik:
1. Süper fonksiyonlar. FX3G/FX3U/FX3S PLC ile uyumlu PLC. Hızlı çalışır.
2. Son derece entegrasyon. Dijital noktalar30 girişVe30 çıkışen fazla.Dijital çıkış transistör,röle veya karışık çıkış olabilir.Analog 16 giriş ve 8 çıkışa kadar ulaşabilir.HMI üzerinde 2PLCCOM port(Rs232ve USB Port)1 indirme portu vardır.
3. Birkaç destekyüksek hızlı saymaVeyüksek hızlı darbe.Hızlanma ve yavaşlama bağımsızdır.Toplam yüksek hızlı sayma ve darbe 480KHz'i aşamaz.
4.32K adım program kapasitesi.32K kapatma kalıcı kayıtları.destek kesme.doğrusal ve dairesel enterpolasyon.PID kendi kendini ayarlama
| Mödel | QM3G-100FH |
| Boyut | 275*194*36mm |
| kesme boyutu | 262*180mm |
| Giriş | 24VDC |
| Güç tüketimi | 6-8W |
| HMİ | |
| Özellik | 60.000 renge dayanıklı dokunmatik ekran, portre görüntüsünü destekler |
| Tip | 10.1"TFT |
| Ekran boyutu | 222*125mm |
| Çözünürlük(piksel) | 1024*600 |
| Veri deposu | 64MB (Geçmiş verilerinin saklanması gerekip gerekmediğini lütfen sorun) |
| ROM | NOR Flaş 16MB |
| İşlemci | 32bit İşlemci 408MHz |
| COM bağlantı noktaları | B Tipi HMI indirme bağlantı noktası (USB nüfuz etme işlevi aracılığıyla PLC programını indirebilir), RS232 |
| Yazılım | Coolmay TPWorks HMI Programlama Yazılımı |
| PLC | |
| G/Ç düzeyi |
- Giriş: Pasif NPN, izole edilmiş genel terminal - Transistör çıkışı: Düşük seviyeli NPN, COM negatife bağlanır - Röle çıkışı: Normalde açık kuru kontak |
| DO tipi ve yükleme |
- MT: 2A/nokta, 4A/4 nokta COM;MT: 0,5A/nokta, 0,8A/4 nokta COM, 1,6A/8 nokta COM - MR: 2A/nokta, 4A/4 nokta COM, 5A/12 nokta COM. |
| Yüksek hızlı sayma | Tek faz 6 kanal 60KHz veya 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz veya 2 ABZ 60KHz + 1 AB faz 10KHz |
|
Yüksek hızlı darbe (Yalnızca MT modelleri için) |
8 kanal, Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz'dir. Yüksek hızlı sayma + yüksek hızlı darbe < 480KHz |
| COM bağlantı noktası | 1x mini USB, 1x RS232, 1x RS485 |
| Yazılım | GX Developer8.86 ile uyumlu veGX ÇALIŞMALARI 2 |
| Detaylı bilgi.bakınız: “Coolmay QM3G-FH Hepsi Bir Arada Kullanım Kılavuzu”, “Coolmay CX3G/FX3GC PLC Programlama Kılavuzu”, “Coolmay TP HMI Kullanım Kılavuzu” | |
- Ambalajlama
Ürünler 1-3 gün test altında olacak ve karton kutu ile paketlenecektir.
1. S: Garanti ne durumda?
2. S: Sipariş için ödeme yaptıktan sonra mallarımı ne kadar sürede alabilirim?
3. S:Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
C: Hem fabrika hem de trae şirketiyiz, çalışma ve tasarım için mühendislerimiz ve üretim ve işletme için çalışanlarımız vb.Tek elden ürün ve hizmeti destekleyin.
4. S: Peki ya teslimat?
-
Dgood product!