Seria QM3G 10-calowy sterownik PLC HMI Wyświetlanie temperatury w pionie
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | QM3G-100FH |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 15000 jednostek tygodniowo |
10-calowy sterownik PLC HMI
,sterownik PLC HMI z wyświetlaczem portretowym
,wyświetlacz pionowy HMI PLC Combo
Seria QM3G 10-calowy wyświetlacz portretowy HMI Kontroler PLC temperatury 6-8 W DC24V RS232 RS485
Rozwiązanie typu „wszystko w jednym” polega na zintegrowaniu kontrolera, interfejsu operacyjnego, wejścia/wyjścia, wejścia/wyjścia analogowego, szybkiego zliczania/impulsów i portu komunikacyjnego w kompaktowej jednostce, aby spełnić potrzeby sterowania automatyką urządzeń klienta.
OPIS PRODUKTU HMI PLC WSZYSTKO W JEDNYM
Funkcja:
1. Super funkcje. PLC kompatybilny z FX3G/FX3U/FX3S PLC. Działa szybko.
2. Wysoka integracja. Cyfrowe punkty są30 wejśćI30 wyjśćco najwyżej. Wyjście cyfrowe może być wyjściem tranzystorowym, przekaźnikowym lub mieszanym. Analogowe może osiągnąć do 16 wejść i 8 wyjść. Posiada port 2PLCCOM (port Rs232 i port USB). 1 port pobierania na HMI
3. Wspieraj kilkaszybkie liczenieIszybki puls. Przyspieszenie i spowolnienie są niezależne. Całkowite szybkie zliczanie i impuls nie mogą przekraczać 480 KHz
Pojemność programu 4,32 tys. kroków.32K rejestrów remanentnych po wyłączeniu zasilaniaObsługa przerwań. Interpolacja liniowa i kołowa. Samoregulacja PID
| Model | QM3G-100FH |
| Wymiar | 275*194*36mm |
| Rozmiar wycięcia | 262*180mm |
| Wejście | 24VDC |
| Pobór energii | 6-8W |
| HMI | |
| Funkcja | Rezystancyjny ekran dotykowy o rozdzielczości 60 000 kolorów, obsługuje wyświetlanie w trybie pionowym |
| Typ | 10,1-calowy TFT |
| Rozmiar wyświetlacza | 222*125mm |
| Rozdzielczość (piksele) | 1024*600 |
| Baran | 64 MB (Proszę zapytać, czy wymaga przechowywania danych historycznych) |
| ROM | NOR Flash 16 MB |
| procesor | 32-bitowy procesor 408MHz |
| porty COM | Port pobierania HMI typu B (można pobrać program PLC za pomocą funkcji penetracji USB), RS232 |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie Coolmay TPWorks HMI do programowania |
| PLC | |
| Poziom we/wy |
- Wejście: pasywny NPN, izolowany terminal publiczny -Wyjście tranzystorowe: niski poziom NPN, COM podłączyć do ujemnego - Wyjście przekaźnikowe: normalnie otwarty styk bezprądowy |
| Wpisz DO i załaduj |
- MT: 2A/punkt, 4A/4 punkty COM;MT: 0,5 A/punkt, 0,8 A/4 punkty COM, 1,6 A/8 punktów COM - MR: 2A/punkt, 4A/4 punkty COM, 5A/12 punktów COM. |
| Szybkie liczenie | Jednofazowy 6 kanałów 60 KHz lub 2 AB 60 KHz + 1 AB 10 KHz lub 2 ABZ 60 KHz + 1 AB faza 10 KHz |
|
Szybki puls (Tylko dla modeli MT) |
8 kanałów, Y0-Y3 to 100 KHz, Y4-Y7 to 10 KHz. Szybkie liczenie + szybki impuls <480 KHz |
| Port COM | 1x miniUSB, 1x RS232, 1x RS485 |
| Oprogramowanie | Kompatybilny z GX Developer8.86 iGX DZIAŁA 2 |
| Szczegółowe informacje.odnosić się do: "Coolmay QM3G-FH All-in-One Instrukcja obsługi”, „Coolmay CX3G/FX3GC Instrukcja programowania PLC”, „Instrukcja obsługi Coolmay TP HMI” | |
- Opakowania
Produkty będą testowane przez 1-3 dni i zapakowane w karton.
1. P: co z gwarancją?
2. P: Jak szybko mogę otrzymać towar po opłaceniu zamówienia?
3. Pytanie:Jesteś producentem lub firmą handlową?
Odp .: Jesteśmy zarówno fabryką, jak i firmą trae, mamy inżynierów do badań i projektowania oraz pracowników do produkcji i obsługi itp. Moglibyśmywspierać produkty i usługi w jednym miejscu.
4. P: A co z dostawą?
-
Dgood product!