Przemysłowy programowalny moduł logiczny PLC 20mA Terminal publiczny izolowany
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | CX3G-32MR-2AD-A4-485 / 485 |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | usd64-usd115 per piece |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 5000 sztuk / miesiąc |
20mA Programowalna jednostka logiczna PLC
,32K programowalna jednostka logiczna PLC
,32K przemysłowa plc
Przemysłowy programowalny moduł logiczny PLC 20mA Terminal publiczny izolowany
Sterownik przemysłowy PLC 16 programowalnych wejść cyfrowych 16 wyjść cyfrowych
Sterownik programowalny Coolmay PLC po raz pierwszy w innowacjach sprzętowych wykorzystuje technologię separacji mocy.Jest ultra-cienki, niskotemperaturowy, szybkie rozpraszanie ciepła, stabilny i niezawodny, sterownik PLC jest wysoce zintegrowany z analogiem i temperaturą, mocny, łatwy w użyciu, oszczędność kosztów i miejsca oraz elastyczność.Ma wysoką wydajność i może być używany w różnych sytuacjach wymagających sterowania PLC bez zewnętrznych modułów rozszerzeń PLC.
| Model | CX3G-32MR-2AD-A4-485 / 485 |
| Wymiar | 130 * 90 * 36 mm |
| Rozmiar wycięcia | 122 * 99 mm |
| Instalacja | Naprawiono instalację w otworze i szynę DIN (35 mm) |
| funkcje |
Obsługa przerwania, liniowa interpolacja łuku, automatyczne dostrajanie PID. Pojemność programu 32K, rejestr trwały 32K |
| Poziom we / wy |
Wejście: pasywne NPN, izolowany terminal publiczny Wyjście tranzystorowe: NPN |Wyjście przekaźnikowe: normalnie otwarty styk bezpotencjałowy |
| Cyfrowe I / O | 16DI / 16DO |
| Wpisz |
Wyjście przekaźnikowe (MR): maksymalne obciążenie 5A |
| Szybkie liczenie |
Jednofazowe 6 kanałów 60 KHz lub 2 AB 60 KHz + 1 AB 10 KHz, lub 2 ABZ 60 KHz + 1 AB faza 10 KHz |
| Impuls o dużej szybkości | 8 kanałów, Y0-Y3 to 100 KHz, Y4-Y7 to 10 KHz |
| Szybkie liczenie + szybki impuls <480 KHz | |
| Analogowe we / wy | 2AI |
| Typ AI | 4-20mA (inny typ, taki jak E / E_ / K / K_ / S / S_ / T / T_ / J / J_ termopara / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / 0 ~ 10 V / 0 ~ 5 V / 0-20 mA / Można również wykonać -5V ~ 5V / -10V ~ 10V) |
| Typ AO | 0 |
| Domyślna |
1 port USB do programowania Mini typu B, 1 port programowania RS232 (Terminal interfejsu to żeński port myszy z 8 otworami), 2 porty RS485 COM |
| Oprogramowanie | Kompatybilny z WORKS 2 |
![]()
funkcje
2. Wysoce zintegrowany z cyfrowymi wejściami / wyjściami plc, analogowymi wejściami / wyjściami, portem COM itp
3. Wielokrotne szybkie zliczanie i szybki impuls.
4. Pojemność programu 32 tys. Kroków.
5. Specjalne szyfrowanie
6. Obsługa niestandardowych usług!
Podanie:
![]()
![]()
-
Dgood product!