Endüstriyel PLC Programlanabilir Mantık Birimi 20mA Genel Terminal İzoleli
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | CX3G-32MR-2AD-A4-485 / 485 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | usd64-usd115 per piece |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 5000pcs / ay |
20mA PLC Programlanabilir Mantık Birimi
,32K PLC Programlanabilir Mantık Birimi
,32K endüstriyel plc
Endüstriyel PLC Programlanabilir Mantık Birimi 20mA Genel Terminal İzoleli
Industrial Control Plc Programlanabilir 16 Dijital Giriş 16 Dijital Çıkış
Coolmay PLC programlanabilir kontrolör, donanım yeniliğinde ilk kez güç ayırma teknolojisini benimser.Ultra ince, düşük ısı, hızlı ısı dağılımı, kararlı ve güvenilir, PLC, analog ve sıcaklık ile son derece entegre, güçlü, kullanımı kolay, maliyet ve yerden tasarruf sağlayan ve esnektir.Güçlü performansa sahiptir ve harici PLC genişletme modülleri olmadan PLC kontrolü gerektiren çeşitli durumlarda kullanılabilir.
| Modeli | CX3G-32MR-2AD-A4-485 / 485 |
| Boyut | 130 * 90 * 36 mm |
| Kesim boyutu | 122 * 99 mm |
| Kurulum | Sabit delik montajı ve DIN-Ray (35mm) |
| Özellikleri |
Kesmeyi, doğrusal ark enterpolasyonunu, PID otomatik ayarlamayı destekleyin. 32K program kapasitesi, 32K kalıcı yazmaç |
| I / O seviyesi |
Giriş: Pasif NPN, halka açık terminal izole Transistör çıkışı: NPN |Röle çıkışı: Normalde açık kuru kontak |
| Dijital G / Ç | 16DI / 16DO |
| DO tipi |
Röle (MR) çıkışı: maksimum yük 5A |
| Yüksek hızlı sayma |
Tek fazlı 6 kanal 60KHz veya 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz, veya 2 ABZ 60KHz + 1 AB fazı 10 KHz |
| Yüksek hızlı nabız | 8 kanal, Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz'dir |
| Yüksek hızlı sayma + yüksek hızlı darbe <480KHz | |
| Analog G / Ç | 2AI |
| AI türü | 4-20mA (E / E_ / K / K_ / S / S_ / T / T_ / J / J_ termokupl / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / 0 ~ 10V / 0 ~ 5V / 0-20mA / -5V ~ 5V / -10V ~ 10V de yapılabilir) |
| AO türü | 0 |
| Varsayılan |
1 Mini tip B USB programlama portu, 1 RS232 programlama portu (Arabirim terminali 8 delikli fare dişi bağlantı noktasıdır), 2 RS485 COM bağlantı noktası |
| Yazılım | WORKS 2 ile uyumlu |
![]()
Özellikleri
2. Plc dijital giriş / çıkış, analog giriş / çıkış, com port vb. İle son derece entegre
3. Çoklu Yüksek hızlı sayma ve yüksek hızlı darbe.
4. 32K adım program kapasitesi.
5. Özel şifreleme
6. Özelleştirilmiş Hizmet Desteklenir!
Uygulama:
![]()
![]()
-
Dgood product!