Βιομηχανική μονάδα δημόσιο τερματικό λογικής PLC προγραμματίσημη 20mA που απομονώνεται
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | CX3G-32MR-2AD-A4-485/485 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | usd64-usd115 per piece |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000pcs/month |
20mA προγραμματίσημη μονάδα λογικής PLC
,32K προγραμματίσημη μονάδα λογικής PLC
,32K βιομηχανικό PLC
Βιομηχανική μονάδα δημόσιο τερματικό λογικής PLC προγραμματίσημη 20mA που απομονώνεται
Βιομηχανική προγραμματίσημη 16 ψηφιακή εισαγωγή PLC ελέγχου 16 ψηφιακή παραγωγή
Ο προγραμματίσημος ελεγκτής PLC Coolmay υιοθετεί την τεχνολογία χωρισμού δύναμης για πρώτη φορά στην καινοτομία υλικού. Είναι ultra-thin, χαμηλή θερμότητα, γρήγορος διασκεδασμός θερμότητας, σταθερός και αξιόπιστος, το PLC είναι ιδιαίτερα ενσωματωμένο με στο ανάλογο και τη θερμοκρασία, ισχυρό, εύχρηστο, το κόστος και τη διαστημική αποταμίευση, και εύκαμπτος. Έχει την ισχυρή απόδοση και μπορεί να χρησιμοποιηθεί στις διάφορες περιπτώσεις που απαιτούν τον έλεγχο PLC χωρίς εξωτερικές ενότητες επέκτασης PLC.
| Πρότυπο | CX3G-32MR-2AD-A4-485/485 |
| Διάσταση | 130*90*36mm |
| Μέγεθος διακοπής | 122*99mm |
| Εγκατάσταση | Σταθερές εγκατάσταση και DIN-ράγα τρυπών (35mm) |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα |
Η υποστήριξη διακόπτει, γραμμική παρεμβολή τόξων, αυτόματος-συντονισμός PID. 32K ικανότητα προγράμματος, επισχετικός κατάλογος 32K |
| I/O επίπεδο |
Εισαγωγή: Παθητικό NPN, δημόσιο τερματικό που απομονώνεται Παραγωγή κρυσταλλολυχνιών: NPN | Παραγωγή ηλεκτρονόμων: Κανονικά ανοικτή ξηρά επαφή |
| Ψηφιακό I/O | 16DI/16DO |
| Δακτυλογραφεί |
Παραγωγή ηλεκτρονόμων (ο Κ.): ανώτατο φορτίο 5A |
| Υπολογισμός υψηλής ταχύτητας |
Ενιαία φάση 6 κανάλι 60KHz, ή 2 αβ 60KHz + 1 αβ 10KHz, ή 2 ABZ 60KHz + 1 φάση 10 αβ KHz |
| Σφυγμός υψηλής ταχύτητας | 8 κανάλια, y0-Y3 είναι 100KHz, Y4-Y7 είναι 10KHz |
| Μεγάλη ταχύτητα που μετρά + μεγάλος σφυγμός < 480KHz=""> | |
| Αναλογικό I/O | 2AI |
| Τύπος AI | 4-20mA (άλλος τύπος όπως το θερμοηλεκτρικό ζεύγος E/E_/K/K_/S/S_/T/T_/J/J_/PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/0~10V/0~5V/0-20mA/-5V~5V/-10V~10V μπορεί επίσης να γίνει) |
| Τύπος AO | 0 |
| Προεπιλογή |
1 μίνι λιμένας προγραμματισμού τύπων Β USB, 1 λιμένας προγραμματισμού RS232 (Το τερματικό διεπαφών είναι θηλυκός λιμένας ποντικιών με 8 τρύπες), 2 λιμένες COM RS485 |
| Λογισμικό | Συμβατό σύστημα με τις ΕΡΓΑΣΙΕΣ 2 |
![]()
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
2. Ιδιαίτερα ενσωματωμένος με εισόδου-εξόδου PLC στον ψηφιακό λιμένα εισόδου-εξόδου, αναλογικών, COM κ.λπ.
3. Πολλαπλάσιοι υπολογισμός υψηλής ταχύτητας και σφυγμός υψηλής ταχύτητας.
4. 32K ικανότητα προγράμματος βημάτων.
5. Ειδική κρυπτογράφηση
6. Προσαρμοσμένη υπηρεσία που υποστηρίζεται!
Εφαρμογή:
![]()
![]()
-
Dgood product!