Coolmay HMI PLC All In One touchscreen met PLC-controller met 24VDC Input 800*480 Resolution geïntegreerde PLC en HMI voor automatiseringscontrole
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | QM3G-70KFH |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 15000 Eenheden per Week |
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
CHINA, GONGDONG
Certificering:
CE
RAM:
NOCH Flash 16MB
Resolutie (pixel):
800*480
Stroomverbruik:
6-8W
Invoer:
24VDC
Verpakking Details:
karton
Levering vermogen:
15000 Eenheden per Week
Markeren:
HMI PLC All In One Analoge Module
,HMI PLC All In One 24V DC
,30DI DO human machine interface plc
Productbeschrijving
CE HMI PLC Alles-in-één Analoge Module 24VDC Ingang Human Machine Interface PLC
De alles-in-één oplossing integreert de controller, bedieningsinterface, input/output, analoge input/output, hogesnelheidstelling/puls en communicatiepoort in een compacte eenheid om te voldoen aan de behoeften van de automatisering van klantapparatuur.
Producteigenschappen
- Geïntegreerde PLC, HMI, digitale I/O (DI/DO), analoge I/O (AD/DA), hogesnelheidsfuncties
- Compatibel met FX3G/FX3U/FX3S PLC voor snelle werking
- Tot 30DI/30DO, 16AD/8DA
- Standaard 2 PLC programmeerpoorten, 1 HMI downloadpoort
- Ondersteunt optionele RS485, CAN, WiFi, netwerkpoort op PLC
- Ondersteunt multi-channel hogesnelheidstelling en pulsfuncties
Technische specificaties
| Model | QM3G-70KFH |
| Afmeting | 226*163*35.6mm |
| Uitsparingsmaat | 217*154mm |
| Ingang | 24VDC |
| Stroomverbruik | 4-6W |
HMI Specificaties
| Eigenschap | 60K kleuren resistief touchscreen, ondersteunt portretweergave |
| Type | 7.0" TFT |
| Schermgrootte | 154*87mm |
| Resolutie | 800*480 pixels |
| RAM | 64MB (Informeer indien opslag van historische gegevens vereist is) |
| ROM | NOR Flash 8MB |
| CPU | 32bit CPU 408MHz |
| COM-poorten | Type-B HMI downloadpoort, RS232 |
| Software | Coolmay TPWorks HMI Programmeersoftware |
PLC Specificaties
| I/O niveau | Ingang: Passieve NPN, openbare terminal geïsoleerd Transistoruitgang: Laag niveau NPN, COM verbinding met negatief Relaisuitgang: Normaal open droog contact |
| DO type en belasting | MT: 2A/punt, 4A/4 punten COM; MT: 0.5A/punt, 0.8A/4 punten COM, 1.6A/8 punten COM; MR: 2A/punt, 4A/4 punten COM, 5A/12 punten COM |
| Hogesnelheidstelling | Enkele fase 6 kanaals 60KHz, of 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz, of 2 ABZ 60KHz + 1 AB fase 10KHz |
| Hogesnelheidspuls (alleen MT-modellen) | 8 kanalen, Y0-Y3 is 100KHz, Y4-Y7 is 10KHz. Hogesnelheidstelling + hogesnelheidspuls< 480KHz |
| COM-poort | 1x mini USB, 1x RS232, 1x RS485 |
| Software | Compatibel met GX Developer8.86 en GX WORKS 2 |
Gedetailleerde informatie beschikbaar in: "Coolmay QM3G-FH Alles-in-één Gebruikershandleiding", "Coolmay CX3G/FX3GC PLC Programmeerhandleiding", "Coolmay TP HMI Gebruikershandleiding"
Onderhoud en service
- 18 maanden garantie exclusief kunstmatige schade
- Onbeperkte ondersteuning via video, telefoon of e-mail
- OEM/ODM ondersteund met MOQ van 200 sets
- Aangepaste modules en functies beschikbaar per vereisten
Veelgestelde vragen
Verstrekt u een vrachtgarantie?
Ja, wij bieden garantie op alle goederen.
Kan Coolmay technische ondersteuning bieden?
Wij zijn al meer dan 12 jaar actief in dit vakgebied. Als u vragen heeft, neem dan contact met ons op en wij zullen advies geven van onze ingenieurs om u te helpen het probleem op te lossen.
Houdt Coolmay voorraad aan of handelt het alleen?
We hebben een groot aantal magazijnen. We houden een grote hoeveelheid goederen in het magazijn om een snelle levering te garanderen.
Wat is uw MOQ?
Wij bieden u een kleine bestelhoeveelheid voor elk artikel, afhankelijk van uw specifieke bestelling!
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
Dgood product!