Coolmay HMI PLC All In One οθόνη αφής με ελεγκτή PLC με είσοδο 24VDC 800*480 ανάλυση Ενσωματωμένο PLC και HMI για έλεγχο αυτοματισμού
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | QM3G-70KFH |
| MOQ: | 1 κομμάτι |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 15000 μονάδες την εβδομάδα |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ, GONGDONG
Πιστοποίηση:
CE
ΕΜΒΟΛΟ:
NOR Flash 16MB
Ψήφισμα (εικονοκύτταρα):
800*480
Κατανάλωση ρεύματος:
6-8W
Εισαγωγή:
24VDC
Συσκευασία λεπτομέρειες:
χαρτοκιβώτιο
Δυνατότητα προσφοράς:
15000 μονάδες την εβδομάδα
Επισημαίνω:
Αναλογική μονάδα HMI PLC All In One
,HMI PLC All In One 24V DC
,30DI DO διεπαφή ανθρώπινης μηχανής plc
Περιγραφή προϊόντος
CE HMI PLC All In One Αναλογική Μονάδα 24VDC Εισόδου Ανθρώπινο Μηχανικό Διασύνδεση PLC
Η λύση "όλα σε ένα" ενσωματώνει τον ελεγκτή, την διεπαφή λειτουργίας, την είσοδο/έκδοση, την αναλογική είσοδο/έκδοση,υψηλής ταχύτητας πόρτες μέτρησης/επιτάχυνσης και επικοινωνίας σε μια συμπαγή μονάδα για την κάλυψη των αναγκών ελέγχου αυτοματοποίησης εξοπλισμού πελατών.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
- Ενσωματωμένος PLC, HMI, ψηφιακή I/O (DI/DO), αναλογική I/O (AD/DA), λειτουργίες υψηλής ταχύτητας
- Συμβατό με τον PLC FX3G/FX3U/FX3S για ταχεία λειτουργία
- Μέχρι 30DI/30DO, 16AD/8DA
- Προεπιλεγμένη 2 πύλες προγραμματισμού PLC, 1 πύλη λήψης HMI
- Υποστηρίζει προαιρετικά RS485, CAN, WiFi, πύλη δικτύου σε PLC
- Υποστηρίζει λειτουργίες πολλαπλών καναλιών υψηλής ταχύτητας και παλμών
Τεχνικές προδιαγραφές
| Σχήμα | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Διάσταση | 226*163*35,6mm |
| Μέγεθος αποκόμματος | 217*154mm |
| Εισαγωγή | 24VDC |
| Κατανάλωση ενέργειας | 4-6W |
Προδιαγραφές HMI
| Ειδικότητα | 60K χρώματα ανθεκτική οθόνη αφής, υποστηρίζει προβολή πορτρέτου |
| Τύπος | 7.0" TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 154*87 χιλιοστά |
| Απόφαση | 800*480 εικονοστοιχίες |
| Μνήμη RAM | 64MB (Παρακαλείστε να ρωτήσετε εάν απαιτείται αποθήκευση ιστορικών δεδομένων) |
| ΡΟΜ | NOR Flash 8MB |
| CPU | 32bit CPU 408MHz |
| COM θύρες | Τύπος Β θύρα λήψης HMI, RS232 |
| Λογισμικό | Coolmay TPWorks HMI Προγραμματιστικό Λογισμικό |
Προδιαγραφές PLC
| Επίπεδο I/O | Εισαγωγή: Παθητικό NPN, δημόσιο τερματικό απομονωμένο Εξόδου του τρανζίστορ: χαμηλού επιπέδου NPN, COM συνδέεται με αρνητικό Έξοδος ρελέ: κανονικά ανοικτή στεγνή επαφή |
| Τύπος DO και φορτίο | MT: 2A/σημείο, 4A/4 σημεία COM, MT: 0.5A/σημείο, 0.8A/4 σημεία COM, 1.6A/8 σημεία COM, MR: 2A/σημείο, 4A/4 σημεία COM, 5A/12 σημεία COM |
| Μετρητής υψηλής ταχύτητας | Μία φάση 6 κανάλι 60KHz ή 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz ή 2 ABZ 60KHz + 1 AB φάση 10KHz |
| Πύλη υψηλής ταχύτητας (μόνο μοντέλα MT) | 8 κανάλια, Y0-Y3 είναι 100KHz, Y4-Y7 είναι 10KHz. Μετρητής υψηλής ταχύτητας + παλμός υψηλής ταχύτητας < 480KHz |
| COM θύρα | 1x μίνι USB, 1x RS232, 1x RS485 |
| Λογισμικό | Συμβατό με το GX Developer8.86 και το GX WORKS 2 |
Λεπτομερείς πληροφορίες διατίθενται στο: "Coolmay QM3G-FH All-in-One User Manual", "Coolmay CX3G/FX3GC PLC Programming Manual", "Coolmay TP HMI User Manual"
Συντήρηση και Υπηρεσία
- Εγγύηση 18 μηνών χωρίς τεχνητή βλάβη
- Απεριόριστη υποστήριξη μέσω βίντεο, τηλεφώνου ή email
- Υποστήριξη OEM/ODM με MOQ 200 σετ
- Προσαρμοσμένες ενότητες και λειτουργίες που διατίθενται ανά απαιτήσεις
Συχνές Ερωτήσεις
Έχετε εγγύηση φορτίου;
Ναι, παρέχουμε εγγύηση για όλα τα αγαθά.
Μπορεί η Coolmay να παρέχει τεχνική υποστήριξη;
Είμαστε σε αυτό το πεδίο για περισσότερα από 12 χρόνια. Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας και θα παρέχουμε συμβουλές από τους μηχανικούς μας για να σας βοηθήσουμε να λύσετε το πρόβλημα.
Η Κουλμέι κρατάει απογραφές ή μόνο εμπόριο;
Έχουμε μεγάλο αριθμό αποθηκών. Κρατήστε ένα μεγάλο ποσό των εμπορευμάτων στην αποθήκη για να εξασφαλιστεί ταχεία παράδοση.
Ποιο είναι το MOQ σας;
Σας παρέχουμε μια μικρή ποσότητα παραγγελίας για κάθε στοιχείο, ανάλογα με την συγκεκριμένη παραγγελία σας!
Συνολική Αξιολόγηση
πέντε αστέρων
100%
4 αστέρων
0
3 αστέρι
0
2 αστέρια
0
1 αστέρι
0
Όλες οι κριτικές
-
Dgood product!