Coolmay HMI PLC Hepsi Bir Arada dokunmatik ekranlı PLC kontrolörü, 24VDC Giriş, 800*480 Çözünürlük, Otomasyon Kontrolü için Entegre PLC ve HMI
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | QM3G-70KFH |
| Adedi: | 1 parça |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 15000 Adet |
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
ÇİN, GONGDONG
Sertifika:
CE
Veri deposu:
NOR Flaş 16MB
Çözünürlük(piksel):
800*480
Güç Tüketimi:
6-8W
Giriş:
24vdc
Ambalaj bilgileri:
karton
Yetenek temini:
Haftada 15000 Adet
Vurgulamak:
HMI PLC Hepsi Bir Arada Analog Modül
,HMI PLC Hepsi Bir Arada 24V DC
,30DI DO insan makine arayüzü plc
Ürün Açıklaması
CE HMI PLC Hepsi Bir Arada Analog Modül 24VDC Giriş İnsan Makine Arayüzü PLC
Hepsi bir arada çözüm, müşteri ekipman otomasyon kontrolünün ihtiyaçlarını karşılamak için kontrolör, operasyon arayüzü, giriş/çıkış, analog giriş/çıkış, yüksek hızlı sayma/darbe ve iletişim portunu kompakt bir ünitede birleştirir.
Ürün Özellikleri
- Entegre PLC, HMI, dijital G/Ç (DI/DO), analog G/Ç (AD/DA), yüksek hızlı fonksiyonlar
- Hızlı çalışma için FX3G/FX3U/FX3S PLC ile uyumlu
- 30DI/30DO'ya kadar, 16AD/8DA
- Varsayılan 2 PLC programlama portu, 1 HMI indirme portu
- PLC'de isteğe bağlı RS485, CAN, WiFi, ağ portunu destekler
- Çok kanallı yüksek hızlı sayma ve darbe fonksiyonlarını destekler
Teknik Özellikler
| Model | QM3G-70KFH |
| Boyut | 226*163*35.6mm |
| Kesim boyutu | 217*154mm |
| Giriş | 24VDC |
| Güç Tüketimi | 4-6W |
HMI Özellikleri
| Özellik | 60K renkli rezistif dokunmatik ekran, portre ekranını destekler |
| Tip | 7.0" TFT |
| Ekran boyutu | 154*87mm |
| Çözünürlük | 800*480 piksel |
| RAM | 64MB (Tarihi verileri depolama gerekiyorsa lütfen sorunuz) |
| ROM | NOR Flash 8MB |
| CPU | 32bit CPU 408MHz |
| COM portları | Tip-B HMI indirme portu, RS232 |
| Yazılım | Coolmay TPWorks HMI Programlama Yazılımı |
PLC Özellikleri
| G/Ç seviyesi | Giriş: Pasif NPN, ortak terminal izole Transistör çıkışı: Düşük seviye NPN, COM negatif ile bağlanır Röle çıkışı: Normalde açık kuru kontak |
| DO tipi ve yük | MT: 2A/nokta, 4A/4 nokta COM; MT: 0.5A/nokta, 0.8A/4 nokta COM, 1.6A/8 nokta COM; MR: 2A/nokta, 4A/4 nokta COM, 5A/12 nokta COM |
| Yüksek hızlı sayma | Tek faz 6 kanal 60KHz veya 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz veya 2 ABZ 60KHz + 1 AB faz 10KHz |
| Yüksek hızlı darbe (yalnızca MT modelleri) | 8 kanal, Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz. Yüksek hızlı sayma + yüksek hızlı darbe< 480KHz |
| COM portu | 1x mini USB, 1x RS232, 1x RS485 |
| Yazılım | GX Developer8.86 ve GX WORKS 2 ile uyumlu |
Ayrıntılı bilgiler şurada mevcuttur: "Coolmay QM3G-FH Hepsi Bir Arada Kullanım Kılavuzu", "Coolmay CX3G/FX3GC PLC Programlama Kılavuzu", "Coolmay TP HMI Kullanım Kılavuzu"
Bakım ve Servis
- Yapay hasar hariç 18 aylık garanti
- Video, telefon veya e-posta yoluyla sınırsız destek
- 200 setlik MOQ ile OEM/ODM desteklenir
- Gereksinimlere göre özel modüller ve fonksiyonlar mevcuttur
Sıkça Sorulan Sorular
Kargo garantisi sağlıyor musunuz?
Evet, tüm mallar için garanti sağlıyoruz.
Coolmay teknik destek sağlayabilir mi?
Bu alanda 12 yıldan fazla deneyimimiz var. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, mühendislerimizden sorunu çözmenize yardımcı olacak tavsiyeler vereceğiz.
Coolmay envanter tutuyor mu yoksa sadece ticaret mi yapıyor?
Çok sayıda depomuz var. Hızlı teslimat sağlamak için depoda büyük miktarda mal tutuyoruz.
MOQ'nunuz nedir?
Her bir ürün için, özel siparişinize bağlı olarak, size küçük bir sipariş miktarı sağlıyoruz!
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
Dgood product!