Coolmay HMI PLC همه در یک صفحه لمسی با کنترل کننده PLC با ورودی 24VDC 800 * 480 رزولوشن PLC یکپارچه و HMI برای کنترل اتوماسیون
| نام تجاری: | Coolmay |
| شماره مدل: | QM3G-70KFH |
| MOQ: | 1 قطعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| توانایی تامین: | 15000 واحد در هفته |
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین، GONGDONG
گواهی:
CE
RAM:
NOR Flash 16 مگابایت
وضوح (پیکسل):
800*480
مصرف برق:
6-8 وات
ورودی:
24 ولت سی سی
جزئیات بسته بندی:
کارتن
قابلیت ارائه:
15000 واحد در هفته
برجسته کردن:
HMI PLC All In One آنالوگ ماژول
,HMI PLC All In One 24V DC
,30DI DO رابط ماشین انسانی plc
توضیحات محصول
CE HMI PLC همه در یک ماژول آنالوگ 24VDC ورودی PLC رابط ماشین انسان
راه حل همه چیز در یک، کنترل کننده، رابط کاربری، ورودی/خرید، ورودی/خرید آنالوگ را ادغام می کند.پورت شمارش / پالس و ارتباطات با سرعت بالا به یک واحد فشرده برای پاسخگویی به نیازهای کنترل اتوماسیون تجهیزات مشتری.
ویژگی های محصول
- PLC یکپارچه، HMI، I/O دیجیتال (DI/DO) ، I/O آنالوگ (AD/DA) ، توابع سرعت بالا
- سازگار با FX3G/FX3U/FX3S PLC برای عملکرد سریع
- تا 30DI/30DO، 16AD/8DA
- پیش فرض 2 پورت برنامه نویسی PLC، 1 پورت دانلود HMI
- پشتیبانی از RS485 اختیاری، CAN، WiFi، پورت شبکه بر روی PLC
- پشتیبانی از چند کانال با سرعت بالا شمارش و پالس عملکرد
مشخصات فنی
| مدل | QM3G-70KFH |
| ابعاد | ۲۲۶*۱۶۳*۳۵٫۶ میلی متر |
| اندازه برش | ۲۱۷*۱۵۴ میلی متر |
| ورودی | 24VDC |
| مصرف برق | ۴-۶ ولت |
مشخصات HMI
| ویژگی | صفحه نمایش لمسی مقاومت 60K رنگ، از نمایش پرتره پشتیبانی می کند |
| نوع | 7.0" TFT |
| اندازه صفحه نمایش | 154*87 میلی متر |
| قطعنامه | ۸۰۰*۴۸۰ پیکسل |
| رم | 64MB (لطفا از شما بپرسید که آیا نیاز به ذخیره داده های تاریخی دارید) |
| ROM | NOR Flash 8MB |
| پردازنده | پردازنده 32 بیتی 408MHz |
| پورت های COM | پورت دانلود HMI نوع B، RS232 |
| نرم افزار | نرم افزار برنامه نویسی HMI Coolmay TPWorks |
مشخصات PLC
| سطح I/O | ورودی: NPN منفعل، ترمینال عمومی جدا شده خروجی ترانزیستور: سطح پایین NPN، COM به منفی متصل خروجی رله: تماس خشک به طور معمول باز |
| نوع DO و بارگذاری | MT: 2A/point، 4A/4 points COM؛ MT: 0.5A/point، 0.8A/4 points COM، 1.6A/8 points COM؛ MR: 2A/point، 4A/4 points COM، 5A/12 points COM |
| شمارش سریع | کانال تک فاز 6 60KHz یا 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz یا 2 ABZ 60KHz + 1 AB فاز 10KHz |
| پالس با سرعت بالا (فقط مدل های MT) | 8 کانال، Y0-Y3 100KHz است، Y4-Y7 10KHz است. شمارش با سرعت بالا + نبض با سرعت بالا < 480KHz |
| پورت COM | 1x USB کوچک، 1x RS232، 1x RS485 |
| نرم افزار | سازگار با GX Developer8.86 و GX WORKS 2 |
اطلاعات دقیق در: "دستور کاربری کل در یک Coolmay QM3G-FH"، "دستور برنامه نویسی PLC Coolmay CX3G/FX3GC"، "دستور کاربری HMI Coolmay TP" موجود است.
تعمیر و نگهداری
- 18 ماه گارانتی بدون آسیب مصنوعی
- پشتیبانی نامحدود از طریق ویدیو، تلفن یا ایمیل
- پشتیبانی OEM / ODM با MOQ 200 مجموعه
- ماژول های سفارشی و توابع در دسترس بر اساس الزامات
پرسش های مکرر
گارانتی حمل و نقل دارید؟
بله، ما براي تمام کالاها گارانتي داريم.
آیا کولمی می تواند پشتیبانی فنی ارائه دهد؟
ما در این زمینه بیش از 12 سال بوده است. اگر شما هر گونه سوال دارید، لطفا با ما تماس بگیرید و ما مشاوره از مهندسان ما را برای کمک به شما در حل مشکل ارائه می دهد.
کولمی فقط موجودی نگه می داره یا معامله؟
ما تعداد زيادي انبار داريم مقدار زيادي از كالاها رو در انبار نگه داريد تا انتقال سريع داشته باشيد
مقدار سفارش شما چيه؟
ما به شما مقدار کمی از سفارش را برای هر مورد ارائه می دهیم، بسته به سفارش خاص شما!
امتیاز کلی
5 ستاره
100%
4 ستاره
0
3 ستاره
0
دو ستاره
0
۱ ستاره
0
تمام بررسی ها
-
Dgood product!