Het Comité van de 4,3 Duim480x272 Piexl HMI Vertoning Reeks 4 van MT Draad Weerstand biedend Comité MODBUS Protocol
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | MT6043H |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 Reeksen per Maand |
cpu-paneel het met 32 bits van de hmivertoning
,408MHz-het paneel van de hmivertoning
,klein de exploitantpaneel van groottehmi
4,3 de series4-Draad van MT van het Duim480*272 Piexl HMI Configuratiescherm Weerstand biedend Comité MODBUS Protocol
Productomschrijving
| Model | MT6043H |
| Afmeting | 134*102*34mm |
| Knipselgrootte | 120*94mm |
| Vertoningsgrootte | 97*56mm |
| RAM | 64MB |
| Cpu | cpu met 32 bits 408MHz |
| Downloadhaven | TYPE-C, RS232, RS485 |
| Ethernethaven | Facultatief |
| Protocol | RS232/RS485-steun MODBUS, vrijhaven en gemeenschappelijk PLC communicatie Protocol |
| Vochtigheid | 20%~90% relatieve vochtigheid |
| Software |
CoolMay HMI programmeringssoftware Gedetailleerde informatie. verwijs naar de gebruikershandleiding van CoolMay HMI, de programmeringshandboek van CoolMay HMI |
![]()
Verpakking
De producten zullen onder het testen 1-3 dagen en ingepakt met kartondoos zijn.
![]()
Levering
|
Door koerier, huis-aan-huis |
Voor steekproeven, zal het pakket door uitdrukkelijk DHL/UPS/FedEx/EMS worden geleverd. Gewoonlijk zal het 3-7 dagen aan uw plaats vergen. |
|
De postdienst |
Als u bent geen haast maar economische levering nodig hebt, kunnen wij met pakketkanaal gaan. De levertijd hangt van uw plaats af. |
|
Lucht het verschepen of door overzees |
Als de bulkorder, de pakketten door lucht te verschepen of door schip zal worden geleverd. |
De naverkoopdienst
- Uw producten zullen 18 maanden garantie exclusief kunstmatige schade zijn.
- U zou onbeperkte steun via video, telefoon of e-mail ontvangen.
- OEM/ODM wordt gesteund, is MOQ 200 reeksen. Meer modules of functies kunnen vanaf uw vereisten worden aangepast.
![]()
FAQ
1.Q: Hoe ongeveer de garantie?
2.Q: Hoe spoedig kan ik mijn krijgen goederen nadat ik voor de orde betaal?
3.Q: Bent u een fabrikant of een handelsbedrijf?
A: Wij zijn zowel fabriek als traebedrijf, hebben wij ingenieurs voor studie & ontwerp en arbeiders voor het produceren en het werken enz. Wij konden u steunen one-stop producten en de dienst.
65K het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van 480*272 HMI
-
Dgood product!