4.3 İnç 480x272 Piexl HMI Ekran Paneli MT Serisi 4 Telli Dirençli Panel MODBUS Protokolü
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | MT6043H |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100.000 Takım |
32bit CPU hmi ekran paneli
,408MHz hmi ekran paneli
,küçük boyutlu hmi operatör paneli
4.3 İnç 480*272 Piexl HMI Kontrol Paneli MT Serisi4 Telli Dirençli Panel MODBUS Protokolü
Ürün Açıklaması
| modeli | MT6043H |
| Boyut | 134*102*34mm |
| kesme boyutu | 120*94mm |
| Ekran boyutu | 97*56mm |
| Veri deposu | 64 MB |
| İşlemci | 32bit CPU 408MHz |
| indirme bağlantı noktası | TİP-C, RS232, RS485 |
| Ethernet bağlantı noktası | İsteğe bağlı |
| Protokol | RS232/RS485 MODBUS desteği, serbest port ve ortak PLC iletişim Protokolü |
| Nem | %20~%90 Bağıl Nem |
| Yazılım |
CoolMay HMI programlama yazılımı Detaylı bilgi.başvurmakCoolMay HMI kullanım kılavuzu,CoolMay HMI programlama kılavuzu |
![]()
Ambalajlama
Ürünler 1-3 gün boyunca test altında olacak ve karton kutu ile paketlenecektir.
![]()
Teslimat
|
Kurye ile, kapıdan kapıya |
Numuneler için paket DHL/UPS/FedEx/EMS ekspres ile teslim edilecektir.Genellikle bulunduğunuz yere 3-7 gün sürer. |
|
Posta Servisi |
Aceleniz yoksa ancak ekonomik teslimata ihtiyacınız varsa paket kanal ile gidebiliriz.Teslim süresi bulunduğunuz yere bağlıdır. |
|
Hava kargo veya deniz yoluyla |
Toplu sipariş durumunda, paketler hava kargo veya gemi ile teslim edilecektir. |
Satış sonrası servis
- Ürünleriniz yapay hasar hariç 18 ay garantilidir.
- Video, telefon veya e-posta yoluyla sınırsız destek alırsınız.
- OEM/ODM desteklenir, minimum sipariş miktarı 200 settir.İhtiyaçlarınıza göre daha fazla modül veya fonksiyon özelleştirilebilir.
![]()
SSS
1.Q: Garanti ne durumda?
2.Q: Sipariş için ödeme yaptıktan sonra mallarımı ne kadar sürede alabilirim?
3.S:Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
C: Hem fabrika hem de ticaret şirketiyiz, çalışma ve tasarım için mühendislerimiz ve üretim ve işletme için işçilerimiz var.Size tek elden ürün ve hizmeti destekleyin.
-
Dgood product!