4,3 cala 480x272 Panel wyświetlacza HMI Piexl Seria MT 4-przewodowy panel rezystancyjny Protokół MODBUS
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | MT6043H |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 zestawów miesięcznie |
32-bitowy panel wyświetlacza hmi procesora
,panel wyświetlacza hmi 408 MHz
,mały panel operatora hmi;
4.3 Cal 480 * 272 Piexl HMI Panel sterowania Seria MT4-Wire Resistive Panel Protokół MODBUS
Opis produktu
| Model | MT6043H |
| Wymiar | 134*102*34mm |
| Rozmiar wycięcia | 120*94mm |
| Rozmiar wyświetlacza | 97*56mm |
| Baran | 64 MB |
| procesor | 32-bitowy procesor 408 MHz |
| Pobierz port | TYP-C, RS232, RS485 |
| Port Ethernet | Opcjonalny |
| Protokół | RS232/RS485 obsługuje MODBUS, wolny port i wspólny protokół komunikacyjny PLC; |
| Wilgotność | 20%~90% wilgotności względnej |
| Oprogramowanie |
Oprogramowanie do programowania CoolMay HMI Szczegółowe informacje.odnosić się doInstrukcja obsługi CoolMay HMI,Instrukcja programowania CoolMay HMI |
![]()
Opakowania
Produkty będą testowane przez 1-3 dni i zapakowane w karton.
![]()
Dostawa
|
Kurierem od drzwi do drzwi |
W przypadku próbek paczka zostanie dostarczona przez DHL/UPS/FedEx/EMS express.Zazwyczaj dotarcie do Twojej lokalizacji zajmie 3-7 dni. |
|
Poczta |
Jeśli nie spieszysz się, ale potrzebujesz ekonomicznej dostawy, możemy skorzystać z kanału pakietowego.Czas dostawy zależy od Twojej lokalizacji. |
|
Wysyłka lotnicza lub morska |
W przypadku zamówienia zbiorczego paczki zostaną dostarczone drogą lotniczą lub statkiem. |
Serwis pogwarancyjny
- Twoje produkty będą objęte 18-miesięczną gwarancją z wyłączeniem sztucznych uszkodzeń.
- Otrzymasz nieograniczone wsparcie przez wideo, telefon lub e-mail.
- Obsługiwany jest OEM/ODM, MOQ to 200 zestawów.Więcej modułów lub funkcji można dostosować zgodnie z własnymi wymaganiami.
![]()
FAQ
1.Q: A co z gwarancją?
2. P: Jak szybko mogę otrzymać moje towary po zapłaceniu za zamówienie?
3.Q:Jesteś producentem lub firmą handlową?
Odp .: Jesteśmy zarówno fabryką, jak i firmą trae, mamy inżynierów do nauki i projektowania oraz pracowników do produkcji i obsługi itp. Moglibyśmywspierać Cię w kompleksowych produktach i usługach.
-
Dgood product!