Σειρά 4 ΑΜ επιτροπής επίδειξης 4,3 ιντσών 480x272 Piexl HMI ανθεκτικό πρωτόκολλο επιτροπής MODBUS καλωδίων
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | MT6043H |
| MOQ: | 1 PC |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 σύνολα το μήνα |
τριανταδυάμπιτη επιτροπή επίδειξης hmi ΚΜΕ
,επιτροπή επίδειξης hmi 408MHz
,μικρή επιτροπή χειριστών hmi μεγέθους
4,3 ανθεκτικό πρωτόκολλο επιτροπής MODBUS series4-καλωδίων ΑΜ πίνακα ελέγχου ίντσας 480*272 Piexl HMI
Περιγραφή προϊόντων
| Πρότυπο | MT6043H |
| Διάσταση | 134*102*34mm |
| Μέγεθος διακοπής | 120*94mm |
| Μέγεθος επίδειξης | 97*56mm |
| RAM | 64MB |
| ΚΜΕ | τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ 408MHz |
| Μεταφορτώστε το λιμένα | ΤΎΠΟΣ-Γ, RS232, RS485 |
| Λιμένας Ethernet | Προαιρετικός |
| Πρωτόκολλο | Υποστήριξη MODBUS RS232/RS485, ελεύθερος λιμένας και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC |
| Υγρασία | 20%~90% RH |
| Λογισμικό |
Λογισμικό προγραμματισμού CoolMay HMI Αναλυτικές πληροφορίες. αναφερθείτε στο εγχειρίδιο χρηστών CoolMay HMI, εγχειρίδιο προγραμματισμού CoolMay HMI |
![]()
Συσκευασία
Τα προϊόντα θα είναι υπό δοκιμή για 1-3 ημέρες και συσκευασμένος με το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων.
![]()
Παράδοση
|
Από τον αγγελιαφόρο, από σπίτι σε σπίτι |
Για τα δείγματα, η συσκευασία θα παραδοθεί από DHL/UPS/FedEx/EMS σαφές. Συνήθως θα διαρκέσει 3-7 ημέρες στη θέση σας. |
|
Μετα υπηρεσία |
Εάν δεν είστε βιασύνη αλλά χρειάζεστε την οικονομική παράδοση, μπορούμε να πάμε με το κανάλι πακέτων. Ο χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τη θέση σας. |
|
Ναυτιλία αέρα ή θαλασσίως |
Εάν η μαζική διαταγή, οι συσκευασίες θα παραδοθεί με τη ναυτιλία αέρα ή με το σκάφος. |
Υπηρεσία μεταπωλήσεων
- Τα προϊόντα σας θα είναι 18 μήνες εξουσιοδότησης αποκλείοντας την τεχνητή ζημία.
- Θα λαμβάνατε την απεριόριστη υποστήριξη μέσω του βίντεο, του τηλεφώνου ή του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
- OEM/ODM υποστηρίζεται, MOQ είναι 200 σύνολα. Οι περισσότερες ενότητες ή λειτουργίες μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
![]()
FAQ
1.Q: Πόσο περίπου η εξουσιοδότηση;
2.Q: Πόσο σύντομα μπορώ να πάρω τα αγαθά μου αφότου πληρώνω για τη διαταγή;
3.Q: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική επιχείρηση;
Α: Είμαστε και εργοστάσιο και επιχείρηση trae, έχουμε τους μηχανικούς για τη μελέτη & το σχέδιο και τους εργαζομένους για την παραγωγή και τη λειτουργία κ.λπ. Θα μπορούσαμε να σας υποστηρίξουμε μιας στάσης προϊόντα και υπηρεσία.
-
Dgood product!