PLC Combo PID van 24DI 20DO 3G HMI Auto die Lineaire Booginterpolatie stemmen
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | EX3G-70KH-44MT |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | usd145-usd320 per piece |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 5000pcs/month |
EX3G-70KH-44MT
,PLC Combo van 3G HMI
,PLC Combo van 20DO HMI
PLC Combo PID van 24DI 20DO 3G HMI Auto die Lineaire Booginterpolatie stemmen
7 ' HMI PLC alle-in-Één integreerde Output 44 Digitale 24DI 20DO van de Controlemechanismecpu 7Inch Transistor
HMI-PLC alle-in-één de oplossing is het controlemechanisme, verrichtingsinterface, het input-output, analoge input-output, hoge snelheids tellen/impuls en communicatie haven in een compacte eenheid te integreren om aan de behoeften van de automatiseringscontrole van het klantenmateriaal te voldoen.
Specificatie:
Model: EX3G-70KH-44MT
Macht: DC24V NPN
HMI: 7 duim800x480 pixel
PLC: 32K programmeringsgeheugen
digitale input 24 (DC24V NPN)
digitale output 20 (Transistor)
Modbus rs232 + rs485
Facultatief analogon
Facultatieve Ethernethaven
HMI-PLC allen in Één Combo-Apparaat
Eigenschappen:
- Kon GX-Ontwikkelaar en de software van GX Works2 aan gelezen programma, download gebruiken, opeenvolging verifiëren, diagnostiseren controleren en verwerken.
- Kon RD3A gebruiken om ADVERTENTIEgegevens en WRA3 aan de gegevens van outputda te lezen (kan hogere en ondergrenswaaiers plaatsen.)
- Steunrs232 mededeling, en facultatieve RS485/CAN/WIFI/network-haven (steun Mitsubishi die het protocol van de havenprotocol/modbus protocol/RS protocol/BD raad programmeren).
- Steunplc belemmert de speciale encryptie, volledig lezingsprogramma's, en beschermt de intellectuele-eigendomsrechten van gebruikers.
- De de tegeninput van de steunhoge snelheid en output van de Hoge snelheidsimpuls
- De honden van het steunhorloge functie-compatibel met Mitsubishi FX2N, FX3G, FX3U.
- Externe de steun onderbreekt functie-compatibel systeem met origineel Mitsubishi, de functie van steunpulsecapture.
Verpakkingslijst:
- 1X 7 het“ Controlemechanisme van HMI+PLC alle-in-één
- 1X PLC Programmeringskabel
- de Downloadkabel van 1X HMI
| Model | EX3G-70KH-44MT |
| Afmeting | 226*163*35.6mm |
| Knipselgrootte | 217*154mm |
| Machtsconsumptie | 6-7W |
| Eigenschappen | De steun onderbreekt, lineaire booginterpolatie, PID auto-stemt. 32K programmacapaciteit, het vasthoudende register van 32K |
| HMI | |
| Vertoning | 60K kleuren weerstand biedend touch screen; H/KH de reeks kan portretvertoning zijn |
| Type | 7“ TFT |
| Vertoningsgrootte | 154*87mm |
| Resolutie (pixel) | 800*480 |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Verrichtingssysteem | HUIVERING 5,0 versie |
| Cpu | ARM9 kern 400MHz |
| Gebrek | 1 HMI-downloadhaven (EX3G-50KH-de downloadhaven is type-c), 1 USB 2,0 haven |
| Facultatieve COM-poort |
1 de haven van RS485 of 1RS232- |
| Audio | Facultatief |
| Software | CoolMayHMI HMI programmeringssoftware |
| PLC | |
| I/O niveau |
NPN DC24V |
| I/O | 24DI/20DO |
| Typen en laad |
Transistor MT: 0.5A/point, 0.8A/4-puntencom, 1.6A/8-puntencom; |
| Hoge snelheid het tellen | 6 kanalen eenfasige 60KHz, of 2 kanalenab (z) fase 60KHz + 1 kanaalab fase 10KHz |
|
Hoge snelheidsimpuls |
8 kanalen, y0-Y3 is 100KHz, is Y4-Y7 10KHz Hoge snelheid die + hoge snelheidsimpuls tellen < 480KHz=""> |
| Standaard programmeringshaven | 1 MiniB USB die haven, 1 RS232 programmeren |
| Facultatieve COM-poort | 1 RS485, of 2 RS485-COM-poorten, Ethernet-haven, WIFI |
| Analoge (facultatief) I/O | Maximum 16AI/8AO |
| AI type |
E/E_/K/K_/S/S_/T/T_/J/J_ thermokoppel PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/ gemengde 0~10V/0~5V/-5V~5V/-10V~10V/0~20mA/4~20mA/ |
| AO type |
0~10V gemengd /0 ~5V/0~20mA/4~20mA/ -5~5V/-10~10V (2DA voor 1 negatief voltage) |
| Software |
Compatibel systeem met de WERKEN 2 van GX Developer8.86 en GX- |
![]()
-
Dgood product!