24DI 20DO 3G HMI PLC Combo PID Auto Tuning Interpolacja łuku liniowego
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | EX3G-70KH-44MT |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | usd145-usd320 per piece |
| Warunki płatności: | Western Union, T / T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 5000 sztuk / miesiąc |
EX3G-70KH-44MT
,3G HMI PLC Combo
,20DO HMI PLC Combo
24DI 20DO 3G HMI PLC Combo PID Auto Tuning Interpolacja łuku liniowego
7''HMI PLC All-In-One zintegrowany kontroler CPU 7-calowe wyjście tranzystorowe 44 cyfrowe 24DI 20DO
Kompleksowe rozwiązanie HMI PLC polega na zintegrowaniu sterownika, interfejsu operacyjnego, wejścia / wyjścia, analogowego wejścia / wyjścia, szybkiego zliczania / impulsu i portu komunikacyjnego w kompaktową jednostkę, aby sprostać potrzebom sterowania automatyzacją urządzeń klienta.
Specyfikacja:
Modelu: EX3G-70KH-44MT
Moc: DC24V NPN
HMI: 7 cali 800x480 pikseli
PLC: pamięć programowania 32K
24 wejścia cyfrowe (DC24V NPN)
20 wyjść cyfrowych (tranzystor)
Modbus rs232 + rs485
Analogowe opcjonalne
Port Ethernet Opcjonalny
HMI PLC All In One Combo Device
Funkcje:
- Może używać oprogramowania GX Developer i GX Works2 do programowania, odczytywania, pobierania, weryfikowania, diagnozowania, monitorowania i przetwarzania sekwencji.
- Może użyć RD3A do odczytu danych AD i WRA3 do wyprowadzenia danych DA (można ustawić górne i dolne zakresy graniczne).
- Obsługa komunikacji RS232 i opcjonalny port RS485 / CAN / WIFI / port sieciowy (obsługa protokołu portu programowania Mitsubishi / protokołu MODBUS / protokołu RS / protokołu płyty BD).
- Obsługa specjalnego szyfrowania PLC, całkowity zakaz czytania programów i ochrona praw własności intelektualnej użytkowników.
- Obsługa wejścia szybkiego licznika i szybkiego wyjścia impulsowego
- Obsługa funkcji Watch Dogs kompatybilna z Mitsubishi FX2N, FX3G, FX3U.
- Obsługa funkcji przerwania zewnętrznego kompatybilna z oryginalnym Mitsubishi, obsługa funkcji przechwytywania impulsów.
Lista rzeczy do spakowania:
- 1X 7 '' HMI + PLC all-in-one Controller
- 1X kabel do programowania PLC
- 1X kabel do pobierania HMI
| Model | EX3G-70KH-44MT |
| Wymiar | 226 * 163 * 35,6 mm |
| Rozmiar wycięcia | 217 * 154 mm |
| Pobór energii | 6-7W |
| funkcje | Obsługa przerwania, liniowa interpolacja łuku, automatyczne dostrajanie PID.Pojemność programu 32K, rejestr trwały 32K |
| HMI | |
| Pokaz | Rezystancyjny ekran dotykowy 60 tys. Kolorów;Seria H / KH może być wyświetlana w orientacji pionowej |
| Rodzaj | 7-calowy wyświetlacz TFT |
| Rozmiar wyświetlacza | 154 * 87 mm |
| Rozdzielczość (piksele) | 800 * 480 |
| Baran | 64MB |
| ROM | 128 MB |
| System operacyjny | Wersja WINCE 5.0 |
| procesor | Rdzeń ARM9 400 MHz |
| Domyślna | 1 port pobierania HMI (port pobierania EX3G-50KH to TYPE-C), 1 port USB 2.0 |
| Opcjonalny port COM |
1 port RS485 lub 1RS232 |
| Audio | Opcjonalny |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do programowania CoolMayHMI HMI |
| PLC | |
| Poziom we / wy |
NPN DC24V |
| I / O | 24DI / 20DO |
| NALEŻY wpisać i załadować |
Tranzystor MT: 0,5 A / punkt, 0,8 A / 4 punkty COM, 1,6 A / 8 punktów COM; |
| Szybkie liczenie | 6 kanałów jednofazowych 60 kHz lub 2 kanały AB (Z), faza 60 kHz + 1 kanał AB, faza 10 kHz |
|
Szybki impuls |
8 kanałów, Y0-Y3 to 100 KHz, Y4-Y7 to 10 KHz Szybkie liczenie + szybki impuls <480 KHz |
| Domyślny port programowania | 1 port programowania USB MiniB, 1 port RS232 |
| Opcjonalny port COM | 1 port RS485 lub 2 porty RS485 COM, port Ethernet, WIFI |
| Analogowe we / wy (opcjonalnie) | Maksymalnie 16AI / 8AO |
| Typ AI |
Termopara E / E_ / K / K_ / S / S_ / T / T_ / J / J_ / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / 0 ~ 10V / 0 ~ 5V / -5V ~ 5V / -10V ~ 10V / 0 ~ 20mA / 4 ~ 20mA / mieszane |
| Typ AO |
0 ~ 10 V / 0 ~ 5 V / 0 ~ 20 mA / 4 ~ 20 mA / mieszane / -5 ~ 5V / -10 ~ 10V (2DA dla 1 ujemnego napięcia) |
| Oprogramowanie |
Kompatybilny z GX Developer8.86 i GX DZIAŁA 2 |
![]()
-
Dgood product!