24DI 20DO 3G HMI PLC Combo PID Otomatik Ayar Doğrusal Ark Enterpolasyonu
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | EX3G-70KH-44MT |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | usd145-usd320 per piece |
| Ödeme Koşulları: | Western Union, T / T |
| Tedarik Yeteneği: | 5000pcs / ay |
EX3G-70KH-44MT
,3G HMI PLC Combo
,20DO HMI PLC Combo
24DI 20DO 3G HMI PLC Combo PID Otomatik Ayar Doğrusal Ark İnterpolasyonu
7 '' HMI PLC Hepsi Bir Arada Entegre Kontrol Cihazı CPU 7 İnç Transistör Çıkışı 44 Dijital 24DI 20DO
HMI PLC hepsi bir arada çözümü, müşteri ekipmanı otomasyon kontrolünün ihtiyaçlarını karşılamak için denetleyiciyi, işletim arayüzünü, giriş / çıkışı, analog giriş / çıkışı, yüksek hızlı sayma / darbeyi ve iletişim portunu kompakt bir birime entegre etmektir.
Şartname:
Modeli: EX3G-70KH-44MT
Güç: DC24V NPN
HMI: 7 inç 800x480 piksel
PLC: 32K Programlama hafızası
24 dijital giriş (DC24V NPN)
20 dijital çıkış (Transistör)
Modbus rs232 + rs485
Analog isteğe bağlı
Ethernet bağlantı noktası İsteğe bağlı
HMI PLC Hepsi Bir Arada Cihaz
Özellikleri:
- GX Developer ve GX Works2 yazılımlarını programlamak, okumak, indirmek, doğrulamak, teşhis etmek, izlemek ve işlemek için kullanabilir.
- AD verilerini okumak için RD3A ve DA verilerini çıkarmak için WRA3 kullanabilir (üst ve alt sınır aralıklarını ayarlayabilir.)
- RS232 iletişimini ve isteğe bağlı RS485 / CAN / WIFI / ağ bağlantı noktasını destekleyin (Mitsubishi programlama bağlantı noktası protokolünü / MODBUS protokolünü / RS protokolünü / BD kartı protokolünü destekler).
- PLC özel şifrelemesini destekleyin, programları okumayı tamamen yasaklayın ve kullanıcıların fikri mülkiyet haklarını koruyun.
- Yüksek Hızlı sayaç girişi ve Yüksek Hızlı darbe çıkışı desteği
- Destek Saat köpekleri, Mitsubishi FX2N, FX3G, FX3U ile uyumludur.
- Orijinal Mitsubishi ile uyumlu harici kesme işlevini destekleyin, darbe yakalama işlevini destekleyin.
Paket listesi:
- 1X 7 '' HMI + PLC hepsi bir arada Denetleyici
- 1X PLC Programlama Kablosu
- 1X HMI İndirme Kablosu
| Modeli | EX3G-70KH-44MT |
| Boyut | 226 * 163 * 35,6 mm |
| Kesim boyutu | 217 * 154 mm |
| Güç tüketimi | 6-7 W |
| Özellikleri | Kesmeyi, doğrusal ark enterpolasyonunu, PID otomatik ayarlamayı destekleyin.32K program kapasitesi, 32K kalıcı yazmaç |
| HMI | |
| Görüntüle | 60K renk dirençli dokunmatik ekran;H / KH serisi dikey ekran olabilir |
| Tür | 7 ”TFT |
| Ekran boyutu | 154 * 87 mm |
| Çözünürlük (piksel) | 800 * 480 |
| Veri deposu | 64 MB |
| ROM | 128 MB |
| İşletim sistemi | WINCE 5.0 sürümü |
| İşlemci | ARM9 çekirdek 400MHz |
| Varsayılan | 1 HMI indirme bağlantı noktası (EX3G-50KH indirme bağlantı noktası TYPE-C'dir), 1 USB 2.0 bağlantı noktası |
| İsteğe bağlı COM bağlantı noktası |
1 RS485 veya 1RS232 bağlantı noktası |
| Ses | İsteğe bağlı |
| Yazılım | CoolMayHMI HMI programlama yazılımı |
| PLC | |
| I / O seviyesi |
NPN DC24V |
| G / Ç | 24DI / 20DO |
| DO tipi ve yükleme |
Transistör MT: 0.5A / nokta, 0.8A / 4 nokta COM, 1.6A / 8 nokta COM; |
| Yüksek hızlı sayma | 6 kanallı tek fazlı 60KHz veya 2 kanallı AB (Z) fazı 60KHz + 1 kanallı AB fazı 10KHz |
|
Yüksek hızlı nabız |
8 kanal, Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz'dir Yüksek hızlı sayma + yüksek hızlı darbe <480KHz |
| Varsayılan programlama portu | 1 MiniB USB programlama portu, 1 RS232 |
| İsteğe bağlı COM bağlantı noktası | 1 RS485 veya 2 RS485 COM bağlantı noktası, Ethernet bağlantı noktası, WIFI |
| Analog G / Ç (isteğe bağlı) | Maks. 16AI / 8AO |
| AI türü |
E / E_ / K / K_ / S / S_ / T / T_ / J / J_ termokupl / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / 0 ~ 10V / 0 ~ 5V / -5V ~ 5V / -10V ~ 10V / 0 ~ 20mA / 4 ~ 20mA / karışık |
| AO türü |
0 ~ 10V / 0 ~ 5V / 0 ~ 20mA / 4 ~ 20mA / karışık / -5 ~ 5V / -10 ~ 10V (1 eksi voltaj için 2DA) |
| Yazılım |
GX Developer8.86 ile uyumlu ve GX İŞLERİ 2 |
![]()
-
Dgood product!