Αυτοκίνητο PLC Combo PID 24DI 20DO 3G HMI που συντονίζει τη γραμμική παρεμβολή τόξων
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | EX3G-70KH-44MT |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | usd145-usd320 per piece |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000pcs/month |
EX3G-70KH-44MT
,PLC Combo 3G HMI
,PLC Combo 20DO HMI
Αυτοκίνητο PLC Combo PID 24DI 20DO 3G HMI που συντονίζει τη γραμμική παρεμβολή τόξων
το PLC όλος--ένα 7 ' HMI ενσωμάτωσε την παραγωγή 44 ψηφιακό 24DI 20DO κρυσταλλολυχνιών ελεγκτών ΚΜΕ 7Inch
Η λύση PLC όλος--ένα HMI είναι να ενσωματωθεί ο ελεγκτής, διεπαφή λειτουργίας, εισόδου-εξόδου υπολογισμός, αναλογικοί εισόδου-εξόδου, μεγάλης ταχύτητας/σφυγμός και λιμένας επικοινωνίας σε μια συμπαγή μονάδα για να ικανοποιήσει ανάγκη του ελέγχου αυτοματοποίησης εξοπλισμού πελατών.
Προδιαγραφή:
Πρότυπο: EX3G-70KH-44MT
Δύναμη: DC24V NPN
HMI: εικονοκύτταρα 7 ιντσών 800x480
PLC: 32K μνήμη προγραμματισμού
ψηφιακή εισαγωγή 24 (DC24V NPN)
ψηφιακή παραγωγή 20 (κρυσταλλολυχνία)
Modbus rs232 + rs485
Ανάλογο προαιρετικό
Λιμένας Ethernet προαιρετικός
PLC HMI όλοι σε μια συσκευή Combo
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
- Θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει τον υπεύθυνο για την ανάπτυξη GX και το λογισμικό GX Works2 στο πρόγραμμα, που διαβάστηκε, να μεταφορτώσει, να ελέγξει, να εντοπίσει, να ελέγξει και να επεξεργαστεί την ακολουθία.
- Θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει RD3A για να διαβάσει τα στοιχεία ΑΓΓΕΛΙΏΝ και WRA3 στα στοιχεία DA παραγωγής (μπορεί να θέσει ανώτερος και να περιορίσει χαμηλότερα τις σειρές.)
- Επικοινωνία υποστήριξης RS232, και προαιρετικός λιμένας RS485/CAN/WIFI/network (πρωτόκολλο πινάκων λιμένων protocol/MODBUS protocol/RS protocol/BD προγραμματισμού της Mitsubishi υποστήριξης).
- Η ειδική κρυπτογράφηση PLC υποστήριξης, απαγορεύει εντελώς τα προγράμματα ανάγνωσης, και προστατεύει τα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας των χρηστών.
- Αντίθετες εισαγωγή υψηλής ταχύτητας υποστήριξης και παραγωγή σφυγμού υψηλής ταχύτητας
- Σκυλιά ρολογιών υποστήριξης λειτουργία-συμβατά με τη Mitsubishi FX2N, FX3G, FX3U.
- Η υποστήριξη εξωτερική διακόπτει το λειτουργία-συμβατό σύστημα με την αρχική Mitsubishi, λειτουργία pulsecapture υποστήριξης.
Κατάλογος συσκευασίας:
- 1X 7» ελεγκτής HMI+PLC όλος--ένα
- 1X καλώδιο προγραμματισμού PLC
- 1X HMI μεταφορτώνουν το καλώδιο
| Πρότυπο | EX3G-70KH-44MT |
| Διάσταση | 226*163*35.6mm |
| Μέγεθος διακοπής | 217*154mm |
| Κατανάλωση ισχύος | 6-7W |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Η υποστήριξη διακόπτει, γραμμική παρεμβολή τόξων, αυτόματος-συντονισμός PID. 32K ικανότητα προγράμματος, επισχετικός κατάλογος 32K |
| HMI | |
| Επίδειξη | 60K ανθεκτική οθόνη αφής χρωμάτων H/KH η σειρά μπορεί να είναι επίδειξη πορτρέτου |
| Τύπος | 7» TFT |
| Μέγεθος επίδειξης | 154*87mm |
| Ψήφισμα (εικονοκύτταρα) | 800*480 |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Σύστημα λειτουργίας | ΣΥΣΠΑΣΗ 5,0 έκδοση |
| ΚΜΕ | ARM9 πυρήνας 400MHz |
| Προεπιλογή | 1 HMI μεταφορτώνει το λιμένα (EX3G-50KH μεταφορτώνει το λιμένα είναι τύπος-γ), 1 λιμένας USB 2,0 |
| Προαιρετικός λιμένας COM |
1 λιμένας RS485 ή 1RS232 |
| Ακουστικός | Προαιρετικός |
| Λογισμικό | Λογισμικό προγραμματισμού CoolMayHMI HMI |
| PLC | |
| I/O επίπεδο |
NPN DC24V |
| I/O | 24DI/20DO |
| Δακτυλογραφεί και φορτώστε |
Κρυσταλλολυχνία ΑΜ: 0.5A/point, COM σημείων 0.8A/4, COM σημείων 1.6A/8 |
| Μεγάλος υπολογισμός | φάση 6 καναλιών μονοφασικό 60KHz, ή 2 καναλιών αβ (Ζ) 60KHz + 1 φάση 10KHz καναλιών αβ |
|
Μεγάλος σφυγμός |
8 κανάλια, y0-Y3 είναι 100KHz, Y4-Y7 είναι 10KHz Μεγάλη ταχύτητα που μετρά + μεγάλος σφυγμός < 480KHz=""> |
| Λιμένας προγραμματισμού προεπιλογής | 1 λιμένας προγραμματισμού MiniB USB, 1 RS232 |
| Προαιρετικός λιμένας COM | 1 RS485, ή 2 λιμένες COM RS485, λιμένας Ethernet, WIFI |
| Αναλογικό I/O (προαιρετικό) | Ανώτατο 16AI/8AO |
| Τύπος AI |
E/E_/K/K_/S/S_/T/T_/J/J_ θερμοηλεκτρικό ζεύγος PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/ 0~10V/0~5V/-5V~5V/-10V~10V/0~20mA/4~20mA/μικτό |
| Τύπος AO |
0~10V το /0 ~5V/0~20mA/4~20mA/μικτό -5~5V/-10~10V (2DA για 1 αρνητική τάση) |
| Λογισμικό |
Συμβατό σύστημα με τις ΕΡΓΑΣΊΕΣ 2 GX Developer8.86 και GX |
![]()
-
Dgood product!