7 PLC van duimcoolmay HMI allen in Één Controlemechanisme Relay Output 12DI 12DO
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | EX3G-70KH-24MR |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | usd145-usd240 per piece |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 5000pcs/month |
Coolmayhmi PLC allen in
,PLC van 12DO HMI allen in
,EX3G-70KH-24MR
7 PLC van duimcoolmay HMI allen in Één Controlemechanisme Relay Output 12DI 12DO
7“ HMI-PLC alle-in-Één Controlemechanisme Relay Output 12DI 12DO
HMI-PLC alle-in-één de oplossing is het controlemechanisme, verrichtingsinterface, het input-output, analoge input-output, hoge snelheids tellen/impuls en communicatie haven in een compacte eenheid te integreren om aan de behoeften van de automatiseringscontrole van het klantenmateriaal te voldoen.
Specificatie:
Model: EX3G-70KH-24MR
Macht: DC24V NPN
HMI: 4,3 duim480x272 pixel
PLC: digitale input 12
digitale output 12
Modbus rs232 + rs485
Facultatief analogon
HMI-PLC allen in Één Combo-Apparaat
Eigenschappen:
- Kon GX-Ontwikkelaar en de software van GX Works2 aan gelezen programma, download gebruiken, opeenvolging verifiëren, diagnostiseren controleren en verwerken.
- Kon RD3A gebruiken om ADVERTENTIEgegevens en WRA3 aan de gegevens van outputda te lezen (kan hogere en ondergrenswaaiers plaatsen.)
- Steun facultatieve de COM-poort van RS485 of RS232-, steun het protocol van de Programmeringshaven en modbus-RTU.
- De steunrtc functie en het super wachtwoord, wanneer het wachtwoord 12345678 is, de programmering softwarecan't wijzigen klokgegevens.
- De tegeninput van de steunhoge snelheid
- De honden van het steunhorloge functie-compatibel met Mitsubishi FX2N.
- Externe de steun onderbreekt functie-compatibel systeem met origineel Mitsubishi, de functie van steunpulsecapture.
Verpakkingslijst:
- 1X 7 het“ Controlemechanisme van HMI+PLC alle-in-één
- 1X PLC Programmeringskabel
- de Downloadkabel van 1X HMI
| Model | EX3G-70KH-24MR |
| Afmeting | 226*163*35.6mm |
| Knipselgrootte | 217*154mm |
| Machtsconsumptie | 6-7W |
| Eigenschappen | De steun onderbreekt, lineaire booginterpolatie, PID auto-stemt. 32K programmacapaciteit, het vasthoudende register van 32K |
| HMI | |
| Vertoning | 60K kleuren weerstand biedend touch screen; H/KH de reeks kan portretvertoning zijn |
| Type | 7“ TFT |
| Vertoningsgrootte | 154*87mm |
| Resolutie (pixel) | 800*480 |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Verrichtingssysteem | HUIVERING 5,0 versie |
| Cpu | ARM9 kern 400MHz |
| Gebrek | 1 HMI-downloadhaven (EX3G-50KH-de downloadhaven is type-c), 1 USB 2,0 haven |
| Facultatieve COM-poort |
1 de haven van RS485 of 1RS232- Ethernethaven (kan niet met PLC Ethernet haven coëxisteren) |
| Audio | Facultatief |
| Software | CoolMayHMI HMI programmeringssoftware |
| PLC | |
| I/O niveau |
NPN DC24V |
| I/O | 12DI/12DO |
| Typen en laad |
Relais M.: 2A/point, 4A/4-puntencom, 5A/12-puntencom. |
| Hoge snelheid het tellen | 6 kanalen eenfasige 60KHz, of 2 kanalenab (z) fase 60KHz + 1 kanaalab fase 10KHz |
| Standaard programmeringshaven | 1 MiniB USB die haven (EX3G-50KH-de downloadhaven is type-c) programmeren, 1 RS232 |
| Facultatieve COM-poort | 1 RS485 of 2 RS485-COM-poorten (wordt veranderd van de standaardrs232 haven), KUNNEN (2.0A/B), Ethernet-haven (kan niet met de haven van HMI coëxisteren Ethernet), WIFI (het gebrek RS232 zal bezetten) |
| Analoge (facultatief) I/O | Maximum 16AI/8AO |
| Software |
Compatibel systeem met de WERKEN 2 van GX Developer8.86 en GX- |
![]()
-
Dgood product!