7 İnç Coolmay HMI PLC Hepsi Bir Arada Denetleyici Röle Çıkışı 12DI 12DO
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | EX3G-70KH-24MR |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | usd145-usd240 per piece |
| Ödeme Koşulları: | Western Union, T / T |
| Tedarik Yeteneği: | 5000pcs / ay |
Coolmay HMI PLC Hepsi Bir Arada
,12DO HMI PLC Hepsi Bir Arada
,EX3G-70KH-24MR
7 İnç Coolmay HMI PLC Hepsi Bir Arada Denetleyici Röle Çıkışı 12DI 12DO
7 "HMI PLC Hepsi Bir Arada Denetleyici Röle Çıkışı 12DI 12DO
HMI PLC hepsi bir arada çözümü, müşteri ekipmanı otomasyon kontrolünün ihtiyaçlarını karşılamak için denetleyiciyi, işletim arayüzünü, giriş / çıkışı, analog giriş / çıkışı, yüksek hızlı sayma / darbeyi ve iletişim portunu kompakt bir birime entegre etmektir.
Şartname:
Modeli: EX3G-70KH-24MR
Güç: DC24V NPN
HMI: 4,3 inç 480x272 piksel
PLC: 12 dijital giriş
12 dijital çıkış
Modbus rs232 + rs485
Analog isteğe bağlı
HMI PLC Hepsi Bir Arada Cihaz
Özellikleri:
- GX Developer ve GX Works2 yazılımlarını programlamak, okumak, indirmek, doğrulamak, teşhis etmek, izlemek ve işlemek için kullanabilir.
- AD verilerini okumak için RD3A ve DA verilerini çıkarmak için WRA3 kullanabilir (üst ve alt sınır aralıklarını ayarlayabilir.)
- İsteğe bağlı bir RS485 veya RS232 COM Portunu destekleyin, Programlama port protokolünü ve MODBUS-RTU'yu destekleyin.
- Destek RTC işlevi ve süper şifre, şifre 12345678 olduğunda, programlama yazılımı saat verilerini değiştiremez.
- Yüksek Hızlı sayaç girişini destekleyin
- Destek saat köpekleri, Mitsubishi FX2N ile uyumludur.
- Orijinal Mitsubishi ile uyumlu harici kesme işlevini destekleyin, darbe yakalama işlevini destekleyin.
Paket listesi:
- 1X 7 '' HMI + PLC hepsi bir arada Denetleyici
- 1X PLC Programlama Kablosu
- 1X HMI İndirme Kablosu
| Modeli | EX3G-70KH-24MR |
| Boyut | 226 * 163 * 35,6 mm |
| Kesim boyutu | 217 * 154 mm |
| Güç tüketimi | 6-7 W |
| Özellikleri | Kesmeyi, doğrusal ark enterpolasyonunu, PID otomatik ayarlamayı destekleyin.32K program kapasitesi, 32K kalıcı yazmaç |
| HMI | |
| Görüntüle | 60K renk dirençli dokunmatik ekran;H / KH serisi dikey ekran olabilir |
| Tür | 7 ”TFT |
| Ekran boyutu | 154 * 87 mm |
| Çözünürlük (piksel) | 800 * 480 |
| Veri deposu | 64 MB |
| ROM | 128 MB |
| İşletim sistemi | WINCE 5.0 sürümü |
| İşlemci | ARM9 çekirdek 400MHz |
| Varsayılan | 1 HMI indirme bağlantı noktası (EX3G-50KH indirme bağlantı noktası TYPE-C'dir), 1 USB 2.0 bağlantı noktası |
| İsteğe bağlı COM bağlantı noktası |
1 RS485 veya 1RS232 bağlantı noktası Ethernet portu (PLC Ethernet portu ile bir arada bulunamaz) |
| Ses | İsteğe bağlı |
| Yazılım | CoolMayHMI HMI programlama yazılımı |
| PLC | |
| I / O seviyesi |
NPN DC24V |
| G / Ç | 12DI / 12DO |
| DO tipi ve yükleme |
Röle MR: 2A / nokta, 4A / 4 nokta COM, 5A / 12 nokta COM. |
| Yüksek hızlı sayma | 6 kanallı tek fazlı 60KHz veya 2 kanallı AB (Z) fazı 60KHz + 1 kanallı AB fazı 10KHz |
| Varsayılan programlama portu | 1 MiniB USB programlama bağlantı noktası (EX3G-50KH indirme bağlantı noktası TYPE-C'dir), 1 RS232 |
| İsteğe bağlı COM bağlantı noktası | 1 RS485 veya 2 RS485 COM portu (biri varsayılan RS232 portundan değiştirilir), CAN (2.0A / B), Ethernet portu (HMI Ethernet portu ile birlikte bulunamaz), WIFI (varsayılan RS232'yi kullanacaktır) |
| Analog G / Ç (isteğe bağlı) | Maks. 16AI / 8AO |
| Yazılım |
GX Developer8.86 ile uyumlu ve GX İŞLERİ 2 |
![]()
-
Dgood product!