7-calowy sterownik Coolmay HMI PLC All In One Wyjście przekaźnikowe 12DI 12DO
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | EX3G-70KH-24MR |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | usd145-usd240 per piece |
| Warunki płatności: | Western Union, T / T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 5000 sztuk / miesiąc |
Coolmay HMI PLC All In One
,12DO HMI PLC All In One
,EX3G-70KH-24MR
7-calowy sterownik Coolmay HMI PLC All In One Wyjście przekaźnikowe 12DI 12DO
7 "HMI PLC All-In-One Controller Wyjście przekaźnikowe 12DI 12DO
Kompleksowe rozwiązanie HMI PLC polega na zintegrowaniu sterownika, interfejsu operacyjnego, wejścia / wyjścia, analogowego wejścia / wyjścia, szybkiego zliczania / impulsu i portu komunikacyjnego w kompaktową jednostkę, aby sprostać potrzebom sterowania automatyzacją urządzeń klienta.
Specyfikacja:
Modelu: EX3G-70KH-24MR
Moc: DC24V NPN
HMI: 4,3 cala 480x272 pikseli
PLC: 12 wejść cyfrowych
12 wyjść cyfrowych
Modbus rs232 + rs485
Analogowe opcjonalne
HMI PLC All In One Combo Device
Funkcje:
- Może używać oprogramowania GX Developer i GX Works2 do programowania, odczytywania, pobierania, weryfikowania, diagnozowania, monitorowania i przetwarzania sekwencji.
- Może użyć RD3A do odczytu danych AD i WRA3 do wyprowadzenia danych DA (można ustawić górne i dolne zakresy graniczne).
- Obsługuje opcjonalny jeden port RS485 lub RS232 COM, obsługuje protokół portu programowania i MODBUS-RTU.
- Obsługa funkcji RTC i super hasła, gdy hasło to 12345678, oprogramowanie do programowania nie może modyfikować danych zegara.
- Obsługa wejścia szybkiego licznika
- Obsługa funkcji Watch Dogs kompatybilna z Mitsubishi FX2N.
- Obsługa funkcji przerwania zewnętrznego kompatybilna z oryginalnym Mitsubishi, obsługa funkcji przechwytywania impulsów.
Lista rzeczy do spakowania:
- 1X 7 '' HMI + PLC all-in-one Controller
- 1X kabel do programowania PLC
- 1X kabel do pobierania HMI
| Model | EX3G-70KH-24MR |
| Wymiar | 226 * 163 * 35,6 mm |
| Rozmiar wycięcia | 217 * 154 mm |
| Pobór energii | 6-7W |
| funkcje | Obsługa przerwania, liniowa interpolacja łuku, automatyczne dostrajanie PID.Pojemność programu 32K, rejestr trwały 32K |
| HMI | |
| Pokaz | Rezystancyjny ekran dotykowy 60 tys. Kolorów;Seria H / KH może być wyświetlana w orientacji pionowej |
| Rodzaj | 7-calowy wyświetlacz TFT |
| Rozmiar wyświetlacza | 154 * 87 mm |
| Rozdzielczość (piksele) | 800 * 480 |
| Baran | 64MB |
| ROM | 128 MB |
| System operacyjny | Wersja WINCE 5.0 |
| procesor | Rdzeń ARM9 400 MHz |
| Domyślna | 1 port pobierania HMI (port pobierania EX3G-50KH to TYPE-C), 1 port USB 2.0 |
| Opcjonalny port COM |
1 port RS485 lub 1RS232 Port Ethernet (nie może współistnieć z portem Ethernet sterownika PLC) |
| Audio | Opcjonalny |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do programowania CoolMayHMI HMI |
| PLC | |
| Poziom we / wy |
NPN DC24V |
| I / O | 12DI / 12DO |
| NALEŻY wpisać i załadować |
Przekaźnik MR: 2A / punkt, 4A / 4 punkty COM, 5A / 12 punktów COM. |
| Szybkie liczenie | 6 kanałów jednofazowych 60 kHz lub 2 kanały AB (Z), faza 60 kHz + 1 kanał AB, faza 10 kHz |
| Domyślny port programowania | 1 port programowania USB MiniB (port pobierania EX3G-50KH to TYP-C), 1 port RS232 |
| Opcjonalny port COM | 1 RS485 lub 2 porty RS485 COM (jeden jest zmieniony z domyślnego portu RS232), CAN (2.0A / B), port Ethernet (nie może współistnieć z portem Ethernet HMI), WIFI (będzie zajmować domyślny port RS232) |
| Analogowe we / wy (opcjonalnie) | Maksymalnie 16AI / 8AO |
| Oprogramowanie |
Kompatybilny z GX Developer8.86 i GX DZIAŁA 2 |
![]()
-
Dgood product!