7 PLC Coolmay HMI ίντσας όλοι σε μια παραγωγή 12DI 12DO ηλεκτρονόμων ελεγκτών
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | EX3G-70KH-24MR |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | usd145-usd240 per piece |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000pcs/month |
PLC Coolmay HMI όλοι σε ένα
,PLC 12DO HMI όλοι σε ένα
,EX3G-70KH-24MR
7 PLC Coolmay HMI ίντσας όλοι σε μια παραγωγή 12DI 12DO ηλεκτρονόμων ελεγκτών
7» PLC όλος--ένα παραγωγή 12DI 12DO HMI ηλεκτρονόμων ελεγκτών
Η λύση PLC όλος--ένα HMI είναι να ενσωματωθεί ο ελεγκτής, διεπαφή λειτουργίας, εισόδου-εξόδου υπολογισμός, αναλογικοί εισόδου-εξόδου, μεγάλης ταχύτητας/σφυγμός και λιμένας επικοινωνίας σε μια συμπαγή μονάδα για να ικανοποιήσει ανάγκη του ελέγχου αυτοματοποίησης εξοπλισμού πελατών.
Προδιαγραφή:
Πρότυπο: EX3G-70KH-24MR
Δύναμη: DC24V NPN
HMI: εικονοκύτταρα 4,3 ιντσών 480x272
PLC: ψηφιακή εισαγωγή 12
ψηφιακή παραγωγή 12
Modbus rs232 + rs485
Ανάλογο προαιρετικό
PLC HMI όλοι σε μια συσκευή Combo
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
- Θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει τον υπεύθυνο για την ανάπτυξη GX και το λογισμικό GX Works2 στο πρόγραμμα, που διαβάστηκε, να μεταφορτώσει, να ελέγξει, να εντοπίσει, να ελέγξει και να επεξεργαστεί την ακολουθία.
- Θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει RD3A για να διαβάσει τα στοιχεία ΑΓΓΕΛΙΏΝ και WRA3 στα στοιχεία DA παραγωγής (μπορεί να θέσει ανώτερος και να περιορίσει χαμηλότερα τις σειρές.)
- Υποστήριξη προαιρετική λιμένας COM RS485 ή RS232, πρωτόκολλο λιμένων προγραμματισμού υποστήριξης και modbus-RTU.
- Η λειτουργία υποστήριξης RTC και ο έξοχος κωδικός πρόσβασης, όταν ο κωδικός πρόσβασης είναι 12345678, ο προγραμματισμός softwarecan't τροποποιούν τα στοιχεία ρολογιών.
- Αντίθετη εισαγωγή υψηλής ταχύτητας υποστήριξης
- Σκυλιά ρολογιών υποστήριξης λειτουργία-συμβατά με τη Mitsubishi FX2N.
- Η υποστήριξη εξωτερική διακόπτει το λειτουργία-συμβατό σύστημα με την αρχική Mitsubishi, λειτουργία pulsecapture υποστήριξης.
Κατάλογος συσκευασίας:
- 1X 7» ελεγκτής HMI+PLC όλος--ένα
- 1X καλώδιο προγραμματισμού PLC
- 1X HMI μεταφορτώνουν το καλώδιο
| Πρότυπο | EX3G-70KH-24MR |
| Διάσταση | 226*163*35.6mm |
| Μέγεθος διακοπής | 217*154mm |
| Κατανάλωση ισχύος | 6-7W |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Η υποστήριξη διακόπτει, γραμμική παρεμβολή τόξων, αυτόματος-συντονισμός PID. 32K ικανότητα προγράμματος, επισχετικός κατάλογος 32K |
| HMI | |
| Επίδειξη | 60K ανθεκτική οθόνη αφής χρωμάτων H/KH η σειρά μπορεί να είναι επίδειξη πορτρέτου |
| Τύπος | 7» TFT |
| Μέγεθος επίδειξης | 154*87mm |
| Ψήφισμα (εικονοκύτταρα) | 800*480 |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Σύστημα λειτουργίας | ΣΥΣΠΑΣΗ 5,0 έκδοση |
| ΚΜΕ | ARM9 πυρήνας 400MHz |
| Προεπιλογή | 1 HMI μεταφορτώνει το λιμένα (EX3G-50KH μεταφορτώνει το λιμένα είναι τύπος-γ), 1 λιμένας USB 2,0 |
| Προαιρετικός λιμένας COM |
1 λιμένας RS485 ή 1RS232 Λιμένας Ethernet (δεν μπορεί να συνυπάρξει με το λιμένα PLC Ethernet) |
| Ακουστικός | Προαιρετικός |
| Λογισμικό | Λογισμικό προγραμματισμού CoolMayHMI HMI |
| PLC | |
| I/O επίπεδο |
NPN DC24V |
| I/O | 12DI/12DO |
| Δακτυλογραφεί και φορτώστε |
Ηλεκτρονόμος Ο Κ.: 2A/point, COM σημείων 4A/4, COM σημείων 5A/12. |
| Μεγάλος υπολογισμός | φάση 6 καναλιών μονοφασικό 60KHz, ή 2 καναλιών αβ (Ζ) 60KHz + 1 φάση 10KHz καναλιών αβ |
| Λιμένας προγραμματισμού προεπιλογής | 1 λιμένας προγραμματισμού MiniB USB (EX3G-50KH μεταφορτώνει το λιμένα είναι τύπος-γ), 1 RS232 |
| Προαιρετικός λιμένας COM | 1 RS485 ή 2 λιμένες COM RS485 (κάποιος αλλάζουν από το λιμένα προεπιλογής RS232), ΜΠΟΡΕΊ (2.0A/B), λιμένας Ethernet (δεν μπορεί να συνυπάρξει με το λιμένα HMI Ethernet), WIFI (θα καταλάβει την προεπιλογή RS232) |
| Αναλογικό I/O (προαιρετικό) | Ανώτατο 16AI/8AO |
| Λογισμικό |
Συμβατό σύστημα με τις ΕΡΓΑΣΊΕΣ 2 GX Developer8.86 και GX |
![]()
EX3G-50KH PLC επιτροπής αφής
2AO προγραμματίζοντας επιτροπή hmi PLC
Επιτροπή αφής PLC RoHS
-
Dgood product!